-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Kolorek za***isty! :> Jeszcze gleba i będzie super
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
Dzięki bardzo za info. Mam nadzieje, że się uda przejeździć zimę Narazie nie ma problemów z kręceniem. Pozdro
-
[B5 AFN] Licznik - migająca kontrolka i brzęczek
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź A co może być przyczyną padnięcia brzęczka? Tylko wyjęcie licznika pomoże?
-
[B5 AFN] Licznik - migająca kontrolka i brzęczek
Cześć Mi przy minusowych temperaturach, po odpaleniu trzy razy mignie lampka zaznaczona na zdjęciu? Myśłałem, że to zbyt niski poziom płynu hamulcowego, ale płyn mam OK? Co to może oznaczać? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08252020f1be129d.html A jeszcze jedno przy okazji: gdzie znajduje się brzęczek sygnalizujący włączone światła, bo przestał mi działać? Z góry dzięki Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
Cześć Mi przy minusowych temperaturach, po odpaleniu trzy razy mignie lampka zaznaczona poniżej? Myśłałem, że ot zbyt niski poziom płynu hamulcowego, ale płyn mam OK? Co to może oznaczać? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08252020f1be129d.html A jeszcze jedno przy okazji: gdzie znajduje się brzęczek sygnalizujący włączone światła? Z góry dzięki Pozdrawiam
-
[ALL B5] Lifting
Ile dałeś za przednie lampy? Gratuluje fajnego autka :>
-
[ALL B5] Obieg wewnętrzny
Tyle, że najciekawsze jest to,że jak mam włączona klime to bieg wewnętrzny działa, czyli to teoretycznie silniczek zaskakuje
-
[ALL B5] Obieg wewnętrzny
Próbowałem już wszystkiego, na postoju i podczas jazdy. Po naciśnięciu tego guzika po prostu nic się nie dzieje, klima też się nie załącza Może jakieś inne sugestie???
-
[ALL B5] Obieg wewnętrzny
Cześć Mam pytanko odnośnie panelu sterowania nawiewami. Ostatnio chciałem włączyć obieg wewnętrzny, a tu nic. Obrazek samochodzika pali się tylko w trakcie trzymania wciśniętego guzika, na włączonej klimie natomiast nie ma problemu. Obieg wewnętrzny się załącza. Czy to normalne w audi a4 1995. Z góry dzięki za jakies podpowiedzi. :>
-
[B5 AEB] Tuning czy "festyn" ?
Mów co chcesz, mi się podobają :> Znajomym zresztą też
-
[B5 AEB] Tuning czy "festyn" ?
Ja takowe mam tylko wokół szyb, bo na drzwiach to juz nad to! Wyglądają za***iście :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8c9157aef49a679.html
-
[ALL B5] Słabe oświetlenie tablicy zegarów
przed liftem chyba nie montowali :gwizdanie: A właśnie że montowali:) Ja przy swojej mam regulację. Także radziłbym poruszać tym poktętłem.
-
[ALL B5] Alarm STIG
Byłbym bardzo wdzięczny
-
[ALL B5] Alarm STIG
Chodzi mi o parę podstawowych funkcji. Wczoraj na przykład włączył mi się alarm i w żaden sposób nie mogłem go wyłączyć. Dopiero odłączenie od akumulatora pomogło. I czy przy tego typu alarmach (stig 03) montuję się jakiś ukryty przycisk. Jeśli tak to do czego może się przydać. Z góry wielkie dzieki
-
[ALL B5] Alarm STIG
Witam Kupiłem autko z założonym alarmem firmy stig. Jest to model z funkcją domykania szyb. Czy miałby ktoś może instrukcję obsługi do tego alarmu??? Z góry wielkie dzięki
gumis1985
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta