Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stroker z 2.8


Babko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , naszła mnie myśl żeby zrobić Stokera z silnika 2.8 i dołożenie do tego Turbo ktoś przerabiał temat lub ma jakieś informacje jakie części są potrzebne i czy jest to w ogóle możliwe 

Wiem że lepiej zrobić SWAP na 2.7 i takiej wyjdzie ale mimo wszystko chciałbym spróbować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba mieć przynajmniej podstawową wiedzę, której jak wnioskuję po poście nie posiadasz. 2.8 to jest silnik bez potencjału, a 2.7 bit to już ze względu na wiek i zużycie tych silników stary kondon + na dzień dzisiejszy moce do uzyskania w ludzkich pieniądzach też nie powalają, teraz to dłubie się przy 3.0 tfsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wiedzą którą posiadam wystarczy mi żeby poskładać silnik tylko po prostu chciałem się dowiedzieć jakie części bym potrzebował żeby zaoszczędzić czasu na szukaniu 

Wiem że są silniki bardziej rozwojowe od 2.8 ale chcę zostać przy nadwoziu B5 (sentyment do tego samochodu) jeśli rzeczywiście nie znajdę informacji to będę myślał nad swapem na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 07:31, Babko napisał(a):

Witam wszystkich , naszła mnie myśl żeby zrobić Stokera z silnika 2.8 i dołożenie do tego Turbo ktoś przerabiał temat lub ma jakieś informacje jakie części są potrzebne i czy jest to w ogóle możliwe 

Wiem że lepiej zrobić SWAP na 2.7 i takiej wyjdzie ale mimo wszystko chciałbym spróbować ?

I jak tam ?

Coś wyszło z tego ?

Bo jestem w trakcie zakładania kompresora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...