-
Momenty dokręcania 3.0 TDI ASB
Dzięki wielkie ?
-
Momenty dokręcania 3.0 TDI ASB
Witam wszystkich dysponuje ktoś momentami dokręcania śrub konkretne chodzi mi o dół korby itd. szukałem na forum ale nic nie znalazłem Stawiam dobre piwko jak ktoś to ogarnie
-
Stroker z 2.8
Spokojnie wiedzą którą posiadam wystarczy mi żeby poskładać silnik tylko po prostu chciałem się dowiedzieć jakie części bym potrzebował żeby zaoszczędzić czasu na szukaniu Wiem że są silniki bardziej rozwojowe od 2.8 ale chcę zostać przy nadwoziu B5 (sentyment do tego samochodu) jeśli rzeczywiście nie znajdę informacji to będę myślał nad swapem na coś innego
-
Babko obserwuje zawartość Stroker z 2.8
-
Stroker z 2.8
Witam wszystkich , naszła mnie myśl żeby zrobić Stokera z silnika 2.8 i dołożenie do tego Turbo ktoś przerabiał temat lub ma jakieś informacje jakie części są potrzebne i czy jest to w ogóle możliwe Wiem że lepiej zrobić SWAP na 2.7 i takiej wyjdzie ale mimo wszystko chciałbym spróbować ?
-
Wypadanie zapłonu
Trochę czasu minęło od tej usterki ale wtedy wina była sprężyna zaworu pękła po prostu i kompresja szła w wydech ? na szczęście od naprawy nie było ani jednej usterki sinika ?
-
Różnice oznaczeń silników 2.8 w A4 B5
Mam akurat wersję USA z 98r. I mogę potwierdzić 4 sondy i SAI kod silnika mam AHA
-
Wypadanie zapłonu
Jeśli problem z wypadaniem jest tylko na gazie to obstawiałbym problem z wtryskiem jeśli masz możliwość zamień wtryski miejscami i będziesz wiedział
-
Wentylator dziwne zachowanie
Witam wszystkich w moim a4 mam taki dziwny problem wentylator chłodnicy włącza się od razu po włączeniu zapłonu i gdy na wyłączonym zapłonie walczymy awaryjne ktoś się kiedyś z tym spotkał? Co jest uszkodzone dodam tylko że niedawno wymieniłem modół wentylatora ten na podluznicy i przekaźnik
-
Dolot I wydech w 2.8
Osobiście posiadam od dłuższego czasu a4 z 2.8 quattro co do awaryjności jak dbasz tak masz normą sa wycieki z pokryw, jeśli będziesz pilnował wymian oleju i lał dobrej jakości to będziesz zadowolony kultura pracy bije na głowę 1.8t
-
Wypadanie zapłonu
Będę szukał moze zawiesiła sie szklanka najwyżej ściągne głowicę EDIT okazało sie ze zawiesił sie zawór wydechowy
-
Wypadanie zapłonu
ciśnienie raczej dobre silnik dopiero po remoncie , co do świec sprawdzę jutro i dam znać EDIT Ciśnienie zamierzone na 5 :12,5 na 6 :0,0 i teraz pytanie czemu silnik dopiero po remoncie
-
Wypadanie zapłonu
Help Mam problem z wypadaniem zapłonu w ACKw 5 i 6 cylindrze cewka nowa swiece nowe kable też
-
ciśnienie oleju
Dzięki będę szukał napisze jak coś znajde
- ciśnienie oleju
-
ciśnienie oleju
Witam mam taki problem padł mi silnik (panewka ) po wymianie na nowy wszystko pięknie pali itp. ale mam problem z świecąca kontrolka ciśnienia oleju ciśnienie zmierzyłem 3 bary przy 2000 obr. czujnik podmieniłem i to samo gdy auto stoi i się gazuje nic się nie świeci jak się jedzie to się zaświeci kilka razy mrugnie i gaśnie , co robić Pany ?
Babko
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta