Jump to content
IGNORED

Słaby zasięg pilota centralnego zamykania b7

jupik5
 Share

Recommended Posts

Witam posiadam dwa oryginalne piloty centralnego zamykania. W obydwóch pilot łapie blisko auta, maksymalnie ok 3 metrów. Wymiana baterii na nową nic nie dało. Auto posiada dorobiony autoalarm z osobnym pilotem którego zasięg jest bardzo duży. Ktoś może wie jaka może być przyczyną? 

Kiedy zauważyłeś, że pilot ma nagle mniejszy zasięg? Może jakaś aplikacja w telefonie go zagłusza? Zrób test, wyjedź z autem na duży parking / teren, telefon zostaw w domu (ewentualnie wyłącz go) i tam sprawdź zasięg kluczyka. Coraz to więcej aplikacji w telefonie działa na podobnej częstotliwości.

36 minut temu, Langista napisał:

Kiedy zauważyłeś, że pilot ma nagle mniejszy zasięg? Może jakaś aplikacja w telefonie go zagłusza? Zrób test, wyjedź z autem na duży parking / teren, telefon zostaw w domu (ewentualnie wyłącz go) i tam sprawdź zasięg kluczyka. Coraz to więcej aplikacji w telefonie działa na podobnej częstotliwości.

Auto kupiłem to już tak było. Kuzyn ma b7 i centralny łapie mu z bardzo daleka więc dlatego szukam przyczyny 

Mnie też coś ostatnio słabo łapie mimo wymienionej baterii ale nie zlicze razy ile mi ten kluczyk upadł, więc jestem mu wdzięczny, że w ogóle jeszcze działa 😄