Jump to content
IGNORED

Problem z oświetleniem po otwarciu drzwi


Auditair
 Share

Recommended Posts

Mam problem z oświetleniem po otwarciu drzwi tylnych, raz zadziała raz nie. Jak nie zadziała to nie pokazuje na fis otwarcia i nie załącza się podświetlenie. Jak naprawić takie coś? Problem jest w zamku czy wiązkach kabli w miejscu otwarcia drzwi. Nie mam pomysłu jak ugrysc ten temat, może ktoś już to naprawił i podpowie jak? 

Link to comment
Share on other sites

najczęściej to jednak problem zimnych lutów styczników do płytki lub uszkodzonych samych styczników w zamku. Czy auto ma elektyczne szyby z tyłu (wtedy wszystko idzie po canie do modułu komfortu)? Czy drzwi tylne normalnie się blokują i odblokowują przy użyciu pilota/guzika w drzwiach kierowcy? Czy odczytywałeś błędy vagiem?

Link to comment
Share on other sites

Elektryka tylko przód, z tyłu korbotronik. Drzwi normalnie się blokują z centralnego z tym nie ma problemu, jedynie co któreś otwarcie nie zadziała i nie zapala się podsufitka, komputer nie pokazuje otwarcia drzwi. Na vag nie sprawdzałem. A to co piszesz o tych stycznikach to pomogłaby wymiana całego zamka? 

Link to comment
Share on other sites

sprawdź kable w przelotce najpierw i jeśli przewody nie są połamane to pozostaje zamek. Możesz założyć drugi ale i tak musisz kupić od B6 który będzie w podobnym stanie. Jeśli sam nie potrafisz lutować to daj to komuś do zrobienia. Jest też trochę gimnastki z wyjęciem zamka z drzwi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...