-
-
Tylne głośniki a adapter do radia android 2din
-
Orientuje się ktoś gdzie jest plus po kostce lampy tył
No właśnie nie mam przy sobie żadnego miernika
-
Orientuje się ktoś gdzie jest plus po kostce lampy tył
Orientuje się ktoś gdzie jest plus po kostce lampy tył. Potrzebuję znalesc biegun dodatni z lampki wstecznego co załącza tylna lampkę biała przy cofaniu
-
Problem z dźwiękiem przy wciskaniu hamulca
Miałem kiedyś dwa lata temu takie pukanie w tym aucie, była wymiana klocków i cisza, teraz wymieniłem tarcze i klocki i znowu jak kiedyś.
-
Problem z dźwiękiem przy wciskaniu hamulca
Właśnie sprawdziłem klocki się nie ruszają. Na YouTube oglądałem że te gumki co w środku są prowadnice się zużywają mają większy otwór z czasem i to może stukać. Myślisz że wymiana tych tulejek gumowych zestawem naprawczym by coś dała?
-
Problem z dźwiękiem przy wciskaniu hamulca
Przy ruszaniu nie, właśnie tylko przy hamowaniu ale przy niskiej prędkości. Jak na przykład jest korek i sie rusza chamuje rusza chamuje non stop jest puk puk zaraz to sprawdzę
-
Problem z dźwiękiem przy wciskaniu hamulca
Ale rozkręcać jarzmo czy sprawdzić tak na zmontowanym?
-
Problem z dźwiękiem przy wciskaniu hamulca
Moze ktoś ogarnia co to może być, przy wciśnięciu hamulca raczej przy wolnej jeździe mam dziwny dźwięk takiego głośnego pojedynczego pstryknięcia, jakby ktoś głośno stuknął. Robiłem przesmarowanie prowadnic z przodu ale dźwięk jest dalej. Może ktoś miał coś takiego i to rozwiązał. Wydaje mi się że gdzie jarzmo stuka o coś ale nie wiem jak to ogarnąć
-
Problem z panelem klimatyzacji - wyświetla wartości od 5 do 77, 5 co 2,5 stopnia
Raczej zbieg okoliczności, kup z tym samym symbolem jak ja i przloz bebechy i działa nawet bez kodowania. Ja tak zrobiłem
-
Problem z oświetleniem po otwarciu drzwi
Ok spróbuję ogarnąć w ten sposób temat dzięki
-
Problem z oświetleniem po otwarciu drzwi
Elektryka tylko przód, z tyłu korbotronik. Drzwi normalnie się blokują z centralnego z tym nie ma problemu, jedynie co któreś otwarcie nie zadziała i nie zapala się podsufitka, komputer nie pokazuje otwarcia drzwi. Na vag nie sprawdzałem. A to co piszesz o tych stycznikach to pomogłaby wymiana całego zamka?
-
Problem z oświetleniem po otwarciu drzwi
Mam problem z oświetleniem po otwarciu drzwi tylnych, raz zadziała raz nie. Jak nie zadziała to nie pokazuje na fis otwarcia i nie załącza się podświetlenie. Jak naprawić takie coś? Problem jest w zamku czy wiązkach kabli w miejscu otwarcia drzwi. Nie mam pomysłu jak ugrysc ten temat, może ktoś już to naprawił i podpowie jak?
-
Problem z panelem klimatyzacji - wyświetla wartości od 5 do 77, 5 co 2,5 stopnia
To może kabel kupię i spróbuję, dzieki ?
-
[B6 ALT] Brak podświetlenia po otwarciu drzwi
.
-
Problem z panelem klimatyzacji - wyświetla wartości od 5 do 77, 5 co 2,5 stopnia
Tak ja miałem radio 1 DIN i sam robiłem przeróbkę na kosz 2 DIN i robiłem docięcie klimatronika pod wymiar 2 DIN. Mam już ten zamienny , zamontowałem tak jak poradziles przełożyłem bebechy i śmiga. Temperaturę też wskazuję dobra no i działa. I teraz moje pytanie czy jechać to gdzieś kodować czy nie trzeba? Bo generalnie wszystko śmiga, na klimie chlodzi na grzaniu grzeje, czuć też prawidłowo jak zmieniam temperature