Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mokro w bagażniku i wnęce koła zapasowego


Tadekk98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj nowy i nie wiem czy odpowiedni dział. Zostałem ostatnio posiadaczem Audi A4 B6 2.0 130 km i zauważyłem ostatnio że w bagażniku i we wnęce koła zapasowego jest mokra plama i jest on tłusta. Dodam że nie przewoziłem jeszcze w nim nic co by mogło się wylać. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem, gdzie szukać problemu. Czy jest to nieszczelny gdzieś przewód paliwa do baku? Choć w środku nie czuć zapachu benzyny. Ratujcie panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewien że w dniu zakupu tej plamy nie było ? zaglądałeś do zapasu w dniu zakupu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie było ale ręki sobie nie dam uciąć a pamiętam że dziecko tam rękami jeździło i było sucho. A wiesz jaka może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli było sucho  w dniu zakupu i póżniej niczego nie przewoziłeś co mogłoby się wylać to .... chyba nastąpiło cudowne zalanie.  W bagażniku sedana nie ma żadnych urządzeń ani tym bardziej nad nim z których cokolwiek by wyciekło. W avancie jest spryskiwacz tylnej szyby.

Ewentualna nieszczelność może mieć tylna szyba lub lampy ale wtedy miałbyś wodę a nie tłuste plamy.

Osusz wnętrze  i polewaj wodą tył auta jak masz możliwość wtedy się upewnisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie dokładnie gdzie ta tłusta plama była, da to bliższy obraz na to, co i którędy mogło się tam wlać

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wykładzina podłogi bagażnika  więc jeśli ona jest sucha i nie ma żadnych śladów  , musiało coś być przewożone we wnęce zapasu pod nią  i wyciekło. Rozumiem że wnęka zapasu jest oczywiście szczelna i nic się nie dostało od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać że ta wykładzina bagażnika też jest mokra i jak tak na szybko wczoraj patrzałem to ślady zacieku idą od lampki na tylnym pasie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tadekk98 napisał:

Zapomniałem napisać że ta wykładzina bagażnika też jest mokra i jak tak na szybko wczoraj patrzałem to ślady zacieku idą od lampki na tylnym pasie 

No to juz wiesz skąd cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...