Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.8T BEX FWD E4J LZ5C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Robzy napisał(a):

235/35/19, zawieszenie gwintowane, komfort jak dla mnie spoko, zależy co dla Ciebie jest komfortem :D ja jeżdżę bardzo dużo po różnych drogach i jest git ;)

A jakie parametry ma felga ?? Siedzi tam jakiś dystans ??

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, peter22 napisał(a):

A jakie parametry ma felga ?? Siedzi tam jakiś dystans ??

Ori pompei z Q3 19 8,5j et 36, bez żadnego dystansu 

 

Opublikowano
3 godziny temu, Robzy napisał(a):

Ori pompei z Q3 19 8,5j et 36, bez żadnego dystansu 

 

No i elegancko , ze jest bez dystansu . Nic nie wystaje poza błotniki bo na tych fotkach ostatnich to tak do końca nie widac

Opublikowano
Dana 25.5.2023 u 12:12, Robzy je rekao:

Hvala na lijepim riječima, felge dolaze od audija q3, 19 8,5j et 36 i savršeno odgovaraju ;)

 

So without distances , one day i want to put 18 inc wheels on may car , but i dont know nothing on et and all that , i think tiers tiers 18 , 225 / 40 , i dont wanna distances and don't want any cramping even when car is full or if i em only inside . Ma car if FWD on quattro DTS coilovers , only 130 natural aspireted horse power :hehe :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.05.2023 o 16:46, peter22 napisał(a):

No i elegancko , ze jest bez dystansu . Nic nie wystaje poza błotniki bo na tych fotkach ostatnich to tak do końca nie widac

Przód siedzi na równo, tył troche brakuje ale bardzo mało wiec jest spoko ;) co ciekawe na poprzednich oponach (taki sam rozmiar i taki sam model) przód obcierał na nierównościach, natomiast teraz te nowe co założyłem są jakby węższe i nic nie obciera ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, Robzy napisał(a):

Przód siedzi na równo, tył troche brakuje ale bardzo mało wiec jest spoko ;) co ciekawe na poprzednich oponach (taki sam rozmiar i taki sam model) przód obcierał na nierównościach, natomiast teraz te nowe co założyłem są jakby węższe i nic nie obciera ;) 

Czyli żeby nic nie wystawało i nie było na równo to najlepsze et to chyba 33 , jak myslisz ??

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, peter22 napisał(a):

Czyli żeby nic nie wystawało i nie było na równo to najlepsze et to chyba 33 , jak myslisz ??

Przy 9j to już będziesz miał z przodu trochę wystające, no ale te parametry najlepiej wygladaja i pasują :) pytanie jak z użytkowaniem na codzień 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.