Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż K04-064 w b6 1.8t.


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądnąłem dział. Czytałem temat ,, etapy podnoszenia mocy". Jednak to temat, w którym nie miejsce na zadawanie pytań. Jak w temacie planuje początkiem roku założyć k04-064 do mojej b6 quattro i podnieść moc w granicach 300 KM. Do tego czasu chciałbym zebrać wszystkie potrzebne części. Dlatego mam prośbę, do osób które to robiły aby napisały w tym temacie co jest potrzebne oprócz turbosprężarki. Fajnie jeśli były by numery części.

Poza tym:

- jakich wymiarów centralny intercooler ?

- jakie wtryskiwacze ?

- pompa paliwa, wystarczy nowa ori ?

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa Do 300 nowa starczy, wtryski 440, icek 230, Reszta co ci jest potrzebne zbudować cały dolot czyli filtr - turbosprężarka, magistrala wodno olejowa część rurek pasuje ale ja proponuję zrobić wszystko nowe i troszkę na grubszych wężach przynajmniej olej oczywiście wszystko wsadzić w osłony termiczne,  potrzebujesz jeszcze adapter by ożenić turbosprężarkę z głowicą no i później jeszcze sportowy katalizator, tak naprawdę wszystko jest w internecie i tu na forum tylko poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 07:52, morelo napisał:

Pompa Do 300 nowa starczy, wtryski 440, icek 230, Reszta co ci jest potrzebne zbudować cały dolot czyli filtr - turbosprężarka, magistrala wodno olejowa część rurek pasuje ale ja proponuję zrobić wszystko nowe i troszkę na grubszych wężach przynajmniej olej oczywiście wszystko wsadzić w osłony termiczne,  potrzebujesz jeszcze adapter by ożenić turbosprężarkę z głowicą no i później jeszcze sportowy katalizator, tak naprawdę wszystko jest w internecie i tu na forum tylko poszukaj.

No właśnie, np. przewody wodno olejowe, nie znalazłem na necie gdzie takowe są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kase to kupuj gotowe np

WWW.TURBO-CONCEPTS.DE

# PATERNTIERTE LÖSUNG # Die erhöhte Nachfrage den K04.064 Lader aus dem 2.0TFSi Golf 6R / S3 8P am 1.8T zu fahren hat uns dazu bewegt, dieses…

Jak nie to kupijesz przewody i króćce olej woda mierzysz przykładasz rysujesz ucinasz zakładasz końcówki znaczysz by sie nie przestawiło i jedziesz zakuć np tam gdzie dorabiają węże do koparek.

Szukaj po necie i tu na forum bo wszystko jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryskiwacze dawaj od razu 630cc boscha nie ma co się bawić w nic mniejszego 525cc na przejściówkach to gowno a 440cc będą za male 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michałzxc napisał:

wtryskiwacze dawaj od razu 630cc boscha nie ma co się bawić w nic mniejszego 525cc na przejściówkach to gowno a 440cc będą za male 

Dzięki. O takie odpowiedzi mi chodź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...