Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepustnica wydechu A4 b9 2.0 TFSI 252KM


Drusus3m

Rekomendowane odpowiedzi

Montował ktoś przepustnicę do seryjnego wydechu w tym sikniku, bądź innym? Obawiam się że gdy wspawam przepustnicę nawet przed samym końcowym tłumikiem to po otwarciu jej będzie niesamowicie głośno, dobrze myślę? Chciałbym aby silnik nabrał dźwięku ale znowuż bez przesady. Proszę o filmiki lub własne odczucia jak to jest po montażu przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Drusus3m napisał:

Chciałbym aby silnik nabrał dźwięku

Chyba wydech a nie silnik ... Wsadź porządny tłumik .... możesz włożyć też tłumik z klapami . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DarekS4 napisał:

Chyba wydech a nie silnik ... Wsadź porządny tłumik .... możesz włożyć też tłumik z klapami . 

To że mogę kupić wydech za 16k to wiem :)

bardziej interesuję mnie jak to będzie brzmiało po zainstalowaniu przepustnicy do seryjnego układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni jak.... będzie buczeć.... 

16k ?? Gdzie masz takie ceny ? Chyba Armytrix albo akrap 

Musisz zrozumieć jeszcze jedną rzecz ... i mniejsza średnica układu wydechowego ty układ bardziej jest podatniejszy na wpadanie w rezonans i dźwięk robi się bardziej pierdzący i taki no jak to ucięty tłumik. 

Dlatego nowy cały układ o większej pojemności z odpowiednimi tłumikami + klapy zrobi diametralną różnicę niż oryginalny wydech z  uciętym końcowym tłumikiem a niestety taki efekt da to co chcesz zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardziej budżetowych typu Milltek ok. 8 tysięcy, ale one nie mają przepustnicy. Też tak myślałem, że dźwięk będzie jakby dziura w wydechu była, czyli do kitu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar-tec około 5tyś na przepustnicy woła. Tutaj masz filmiki z cat-back - katalizator został ori

zamknięte

Otwarte

 

 

 

 

A tutaj masz z DownPipe

Zamknięte

Otwarte

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary watek ale tez szukalem czego sie spodziewac. 

 

Dla chetnych moge ograc jak brzmi wydech bez srodkowych tlumikow na 2 przepustnicach przed koncowymi tlumikami. W linku ponizej seria -> klapy zamkniete bez srodkowych tlumikow -> klapy otwarte. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...