Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 AWX - prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę o ocenę logów. 

Od około tygodnia pojawił się problem z "przyduszaniem" czy jak to nazwać dławieniem się audiczki podczas dodawania gazu lub ruszania ze skrzyżowania.

Po tym przyduszeniu autko dostaje mocy a z tyłu pozostawia czarnego "bączka" :D czyli chmurkę dymu. 

Przy większych obrotach moc jest, problem jest tylko przy dodawaniu gazu, redukcji biegu lub ruszania ze skrzyżowania i na rozgrzanym silniku.

W piątek wyczyściłem EGR i nie był bardzo zasyfiony, problem nie zniknął. 

Teraz podejrzewam przepływomierz, ale aby nie strzelać w ciemno może z logów uda się coś odczytać.

Bardzo proszę o pomoc.

Linki do logów statycznych:

http://vaglogi.pl/log-003_Tob6b4P.html
http://vaglogi.pl/log-004_m4dTTj9.html
http://vaglogi.pl/log-011_391r3.html
http://vaglogi.pl/log-013_7jO1xq8.html
http://vaglogi.pl/log-018_1wxd1x.html
http://vaglogi.pl/log-023_fU8jAM7.html
http://vaglogi.pl/log-001_QM7cN.html

Opublikowano

Wrzuć Dynamiczny 003+011

Tu na tych statycznych to jedynie kąt synchronizacji wałka trochę za bardzo w plusie...

Opublikowano
  • Autor

Ok. 

Dziś postaram się wrzucić logi dynamiczne.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, karolus.w napisał:

Ok. 

Dziś postaram się wrzucić logi dynamiczne.

Hej. 

Logi dynamiczne:

http://vaglogi.pl/log-003_008_011_201wiZ.html
http://vaglogi.pl/log-003_011_005_fqXiN4.html

Opublikowano
  • Autor

Jutro przed jazdą do pracy spróbuję odłączyć przewód podciśnienia od EGR i go zaślepić. 

Jeśli problem się będzie utrzymywał, to pewnie zamówię przewody podciśnienia i je wymienię. Może jakaś nieszczelność gdzieś powstała. (Czy to by wyszło w logach dynamicznych?)

Czy pomogłoby zrobienie logów z normalnej jazdy kiedy pojawia się problem z tym dławieniem?

Opublikowano
  • Autor

Rano odpięty EGR. W drodze do pracy opisywane wcześniej objawy nie pojawiły się :D. Zobaczymy co będzie dalej.

Wydaje mi się że autko się ożywiło, spalanie w normie, lecz chyba dłużej się rozgrzewa. Ale to tylko pierwsze obserwacje.

Jeżeli objawy nie powrócą to co może być przyczyną? W jakim zakresie obrotów ten EGR się otwiera (u mnie zauważyłem że już przy 880 obrotach,  podciśnienie się pojawia i go najprawdopodobniej otwiera)

Czy może najlepiej go zaślepić?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.