Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill plaster miodu (pytanie)


Tenshee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zamontować grill plaster miodu i mam pytanie czy owy grill będzie pasował idealnie na wymiar? Nie będę musiał nic wycinać,przecinać bądź ucinać? Mam auto z 2009 roku Avanti nie S-Line zderzak 

received_584261679676591.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem już te grile do przynajmniej 10 aut i wszystko pasuje prawie idealnie...

Na aukcjach zazwyczaj pisze że mają tam tolerancje 1-3mm ale nie miałem przypadku żeby grill odstawał z centymetr albo i więcej..

To są tylko zamienniki więc zawsze jest ryzyko, popatrz tylko dobrze na opis i zdjęcia grila ( bo często sami sprzedawcy nie wiedzą co sprzedają) 

i zamawiaj.. w razie czego zawsze można zrobić zwrot

A kupujesz już w pl jakiś czy zamawiasz z alli?? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić na allegro.

Czyli mogę normalnie zamawiać i nie będzie niespodzianki? Bo kolega będzie mi to zakładał i się właśnie boi, że nie będzie pasować dobrze i będzie musiał się przy tym troszkę pobawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tenshee napisał:

Planuję kupić na allegro.

Czyli mogę normalnie zamawiać i nie będzie niespodzianki? Bo kolega będzie mi to zakładał i się właśnie boi, że nie będzie pasować dobrze i będzie musiał się przy tym troszkę pobawić 

Jak pisałem wyżej jest to zamiennik ale nie miałem sytuacji żeby mi o nie pasowało tak samo jak kratki do halogenów :) i jak zamawiasz już w Polsce to zawsze możesz zwrócić lub poprosić o wymiane na inny gdyby było coś nie tak

Te rzeczy wszystkie są z Alli ale naprawde są dość mocno dopracowane i nie powinno być niespodzianki. Ważną sprawą jest też to czy auto nie miało jakiegoś dzwona wcześniej i może sie okazać że jakieś zaczepy w samym zderzaku mogą być urwane ale to pewnie byś widział już w obecnym grilu bo by latał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...