Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi smartphone interface w A5 lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

od roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a5 po lifcie 2020r, nie wybrałem przy zakupie wirtualnego kokpitu ani nawigacji z audi smartphone interface za który liczyli 12000zl. Zastanawiałem się czy można coś zrobić żeby doposażyć auto w CarPlay i android auto. Zapytałem w ASO i podobno jeśli nie wybrałem tego przy produkcji to już nie da się zrobić audi smartphone interface w tym aucie. 
 

ASO zawsze ma swoje poglądy a bywa różnie . Czy ktoś zna jakiś sposób na aktywacje tego albo zna magika który jest e stanie to aktywować ?

 

 

Opublikowano

Nie mają swoich poglądów tylko nie mają zezwolenia producenta. Nie wolno im wykonywać prac, które nie są atoryzowane przez producenta. Niektóre dodatki można doposażyć gdy jest autoryzacja ze strony producenta. Mają wtedy gotowe zestawy oraz kod SVM, który potrzebyny jest do uruchomienia danego wyposażenia. Oni nie bawią się w kodowania pojedyńczych Byte i Bitów, tylko wklepują do programu diagnostycznego dany kod SVM i wszystko odbywa się automatycznie. Bez kodu SVM i autoryzacji producenta nic na to nie poradzą, bo im po prostu nie wolno i nie mają nawet jak. 

Poszukaj u siebie w okolicy wolnego warsztatu specjalizującego się w doposażaniu bo takie istnieją. Dopsażenie podanych przez Ciebie rzeczy jest możliwe (poza ASO).

Opublikowano

już na początku roku będzie możliwość aktywacji Smartphone oraz nawigacji w MIB3 :) oczywiście poza ASO

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Deniro napisał:

już na początku roku będzie możliwość aktywacji Smartphone oraz nawigacji w MIB3 :) oczywiście poza ASO

No to super wiadomość. Czyli w styczniu szukać u lokalnych doposazajacych? 
 

A jak wtedy z gwarancja audi? Mogą się dopatrzyć ?

Opublikowano
8 minut temu, Lebarszcz napisał:

No to super wiadomość. Czyli w styczniu szukać u lokalnych doposazajacych? 
 

A jak wtedy z gwarancja audi? Mogą się dopatrzyć 

Z gwarancją mogą stwarzać problemy, gdy pojawi się usterka urządzeń zależnych i współpracujących z elementami doposażonymi. Czy inni w Twojej okolicy od stycznia będą oferowali taką usługę musisz sam zaczerpnąć u nich informacji. Kolega @Deniro pisał raczej o sobie i jego firmie. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Sądze ze ta usługa raczej dlugo nie bedzie dostepna natomiast co do gwarancji na 99% jej sie nie straci dlaczego? ponieważ w sterowniki nie bedzie zadnych bledow a brak bledow nie wskazuje na poszlaki aby ktos stwierdzil ze cos moglo byc robione poza aso:)

Opublikowano
31 minut temu, Deniro napisał:

Sądze ze ta usługa raczej dlugo nie bedzie dostepna natomiast co do gwarancji na 99% jej sie nie straci dlaczego? ponieważ w sterowniki nie bedzie zadnych bledow a brak bledow nie wskazuje na poszlaki aby ktos stwierdzil ze cos moglo byc robione poza aso:)

Jeżeli chodzi o gwarancję to oni zawsze szukają dziury w całym. Prawdopodobieństwo,  że po doposażeniu, któryś ze sterewników (5F czy 09) ulegnie uszkodzeniu jest znikome lub żadne, jeżeli wszystko zostanie wykonane zgodnie ze sztuką (co w Twoim wypadku nie ulega wątpliwości), bo dlaczego miało by? Problem pojawi sie może, gdy z innych przyczyn po jakimś czasie, któryś z powiązanych  sterowników będzie stwarzał problemy. Niestety, ale gwarancja producenta jest dobrowolnym świadczeniem producenta i to on ustala jej warunki. Jerzeli będą się upierali, że usterka ma związek z doposażeniem nic w tej kwestii nie poradzisz. Niestety. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
30 minut temu, Muskel1 napisał:

Jeżeli chodzi o gwarancję to oni zawsze szukają dziury w całym. Prawdopodobieństwo,  że po doposażeniu, któryś ze sterewników (5F czy 09) ulegnie uszkodzeniu jest znikome lub żadne, jeżeli wszystko zostanie wykonane zgodnie ze sztuką (co w Twoim wypadku nie ulega wątpliwości), bo dlaczego miało by? Problem pojawi sie może, gdy z innych przyczyn po jakimś czasie, któryś z powiązanych  sterowników będzie stwarzał problemy. Niestety, ale gwarancja producenta jest dobrowolnym świadczeniem producenta i to on ustala jej warunki. Jerzeli będą się upierali, że usterka ma związek z doposażeniem nic w tej kwestii nie poradzisz. Niestety. 

tak natomiast watpie zeby tam byli tacy madrzy ze stwierdza ze np nie bylo carplay a jest i to napewno jest powodem tego ze swiatlo nie swieci albo silnik niema mocy:P najczarniejszy scenariusz to taki gdzie z nie wiadomych wzgledow jednostka padnie i nie wstanie , zatem jest z nia calkowity brak komunikacji i watpie zeby co kolwiek mogli sprwadzic

Opublikowano

Też myšlę, że można bezproblemowo dołożyć i się tym nie chwalić. Chciałem tylko nadmienić jak może sprawa się rozwinąć w najgorszym przypadku, by później zdziwienia nie było.

Dokładaj i nic się nie martw:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.12.2021 o 16:09, Deniro napisał:

już na początku roku będzie możliwość aktywacji Smartphone oraz nawigacji w MIB3 :) oczywiście poza ASO

Czy coś już się zmieniło i można aktywować może ? :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.12.2021 o 16:09, Deniro napisał:

już na początku roku będzie możliwość aktywacji Smartphone oraz nawigacji w MIB3 :) oczywiście poza ASO

Czy jest już możliwość aktywacji audi smartphone i nawigacji u Ciebie? 

Opublikowano

przyszły rok luty /marzec

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dla potomnych rozwiązanie:

To co w ASO mówili, że się nie da jeśli auto wyjechało z salonu bez Audi Smartphone Interface - da się.

Można wykupić abonament przez myAudi (uwaga przez stronę niemiecką można wykupić dożywotni, przez polską nie), ta sama sytuacja z Nawigacją Audi, również można ją dokupić. Po dokupieniu aplikacja sama się zainstalowała i wszystko działa.

Opublikowano

Jaki koszt?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał:
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jaki koszt?

WWW.AUDI.DE

Das Audi smartphone interface auch nach Fahrzeugkauf einfach und unkompliziert über myAudi hinzubuchen. Jetzt informieren.

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak długo trwało instalowanie smartphone interface? Jakoś to trzeba wspomóc? Dokonałem zakupu przez apke i cały dzień nic się nie dzieje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 30.12.2021 o 10:52, Deniro napisał:

przyszły rok luty /marzec

Czy jest już możliwość aktywacji u Ciebie Smaftphone Interface?

Opublikowano

niestety nie , development trwa

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

cześć

Czy coś zmieniło się od marca w kwestii odblokowania na stałe SI w MIB3?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.