Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanikający prąd


Arcis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z uciekającym prądem, auto postoi dzień może półtora dnia i akumulator jest na wyczerpaniu, przy odpalaniu nakręci raz i koniec, możecie mi powiedzieć czy to może mieć związek z modułem komfortu? Ponieważ mam z nim problem i nie wiem czy to on nie stoi za kradzieżą prądu, każda podpowiedź się przyda z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zawsze mnie rozbawiają takie posty. Tu z milion możliwości jest a Ty chcesz by ktoś Ci udzielił konkretnej rady, hmmm.

A piszesz tylko ze masz problem z MK. A już jaki to hgw.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byloby sprawdzic miernikiem do akumulatorow jaki jest jego stan bo moze juz po prostu jest padnięty. Dodatkowo zmierzyc multimetrem jaki masz pobor pradu po uspaniu auta. Jezeli bedzie odbiegal od normy to wtedy szukac co kradnie prad. Jezeli nie masz jak posprawdzac tego co powyzej a myslisz ze to przez modul komfortu to możesz tez wypiac bezpiecznik od niego, zostawic auto bez niego na ten dzien czy poltora i zobaczyc czy akumulator bedzie wyssany. 

Takie troche wrozenie z fusow biorac pod uwage ilosc informacji jakie dales w pierwszym poscie bez sprawdzenia przez Ciebie bledow, i rzeczy o ktorych pisalem powyzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...