Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ikona audi pre sense i utrzymanie pasa ruchu


Roberts90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie audi pre sense. Pierwsze pytanie to czy jest to normalne, że po włączeniu zapłonu pojawia się biała ikonka z wykrzyknikiem audi pre sense i zaraz gaśnie nie towarzyszy temu żaden komunikat. Drugie pytanie jest odnośnie asystenta utrzymania pasa ruchu niby ma się to włączyć powyżej 65 km/h zgodnie z instrukcją. Jadę drogą ekspresową powyżej 90 km i nic się nie dzieje tzn jest wizualizacja pasów ale z tego czytałem jeżeli je rozpozna to powinny się świecić na zielono u mnie są cały czas szare. Pozostałe sytemu pre sense działają np ten co pokazuje noga z gazu. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Roberts90 napisał:

 to czy jest to normalne, że po włączeniu zapłonu pojawia się biała ikonka z wykrzyknikiem audi pre sense i zaraz gaśnie

Tak. System startuje dlatego jest nieaktywny w chwili uruchomienia silnika.

29 minut temu, Roberts90 napisał:

Jadę drogą ekspresową powyżej 90 km i nic się nie dzieje tzn jest wizualizacja pasów ale z tego czytałem jeżeli je rozpozna to powinny się świecić na zielono u mnie są cały czas szare.

Skoro są szare to nie rozpoznał pasów. Nie wszystkie rozpoznaje. System jest tak skalibrowany, że rozpoznaje pasy ruchu (drogi) o zdefiniowanych szerokościach i tu nie wszystkie drogi się do nich zaliczają. Wyjedź na autostradę to się zaświeci na zielono. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...