Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio BNS 5.0 - zmiana języka


klimex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałbym zmienić język w radiu, ponieważ standardowo mam niemiecki. Może być angielski, nie sprawia mi to problemu.

W związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy ma ktoś plik .iso (obraz CD) i mógłbym go pobrać i wypalić na płytce, żeby dograć sobie do radia?

2. Jeżeli nie, czy ktoś może na sprzedaż płytkę oryginalną, ewentualnie do wypożyczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta nawigacyjna stara ale język zmienisz.  https://mega.nz/file/mZYAVL4T#cwD8mvxrDPzJybvhqfEDGkNjBjgG-CzKj0uic50d60Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tom A4 napisał:

Płyta nawigacyjna stara ale język zmienisz.  https://mega.nz/file/mZYAVL4T#cwD8mvxrDPzJybvhqfEDGkNjBjgG-CzKj0uic50d60Q

Dzięki za wrzutkę,strasznie ciężko coś znaleźć do tego grata. Wypaliłem płytkę,poszła aktualizacja,reset i nie czyta płyty franca jedna ? i dalej szwabski.

 

20211219_145931 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tym setki razy. Wrzutka jest zrobiona z ori płyty którą mam. Zmieniłeś język w ustawieniach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tom A4 napisał:

Robiłem tym setki razy. Wrzutka jest zrobiona z ori płyty którą mam. Zmieniłeś język w ustawieniach ? 

Nie mogę zmienić bo płyty nie odczytuje,mieli mieli aż zatrzymuje ją i nie wywala błędu. Nagram na jakąś lepszą płytę,bo ta prawie przezroczysta jest ? laser jest zdrowy w tej navi.

20211219_150432 (1).jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety dokładnie jak pila24, aktualizacja poszła nawigacji (nie widziałem nawet innej opcji, żeby zmienić język) no i po aktualizacji radio ma 'w nosie' płytkę. Wchodzę w Menu, zmiana języka - krzyczy o płytę. Próbowałem nawet ustawić 'Auto' lub 'Niemiecki' ale nic nie pokazuje.

 

 

Czyżbyśmy popełnili błąd poprzez wcześniejszą aktualizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...