Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TVS-Engineering

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sadzicie o programie od firmy TVS-Engineering . W polsce sa dwa warsztaty co wspolpracuja i wgrywaja ten soft. Ktos moze ma wgrane, albo cos slyszal ? Nie ukrywam ze cena jest konkretna i oczekuje konkretnego moda. Pozdrawiam

Opublikowano

Faktycznie jechać do firmy XX, która nie ma pojęcia o tym co wgrywa (bo skoro wgrywa czyjeś softy to sami stroić nie umieją). I tak w drogiej cenie dwie firmy zarabia za gotowca, który Ty dostajesz. To, że każdy tuner, który robi cokolwiek sam to ma swoje schematy, doświadczenia i bez problemu może zrobić (jak nie ma w swojej bazie) taki dobry gotowiec.
Dla mnie to jest śmieszne, że ludzie łapią się na taki marketing bo o kimś się naoglądali podrasowanych filmików i są w stanie 3 razy przepłacić, za coś co jeździ w wielu autach. Tylko, że auto z biegiem czasu i kilometrów jest autu nie równe i nawet wgrywając jeden i ten sam soft do 10 aut tej samej marki i silnika, każde na hamowni może wyjść inaczej. Robić soft to przede wszystkim tam gdzie tuner robi go sam bo wtedy zazwyczaj wie co robi. Robić tam gdzie wszystko jest poprzedzone diagnostyką, sprawdzeniem parametrów pracy silnika i pomiarów. Ponadto po wgraniu moda weryfikacja tych parametrów czy one zbyt nie obciążają silnika czy wszystko jest w normie i ewentualna korekta pod możliwości auta.

Opublikowano
  • Autor

Cos w tym jest. Tyle ze nastepuje taki ciekawy dysonans gdzie bardzo dobra firma ktora zna sie na temacie robi wzorowo wirusy na silniki ale z jakichs wzgledow nie chce sie bawic w skrzynie. Tyle ze ich renoma i z tego co mi wiadomo wiedza na temat chipowania oraz calego tematu jest na bardzo wysokim poziomie.  Chlopaki robili mega projekty i wszystko bylo wzorowo. Moze ten gotowiec to nie taki byle pierwszy lepszy gotowiec, tylko cos co jest potem testowane i korygowane wedle sztuki na hamowni. Sam nie wiem, co do ceny to sie zgodze ze wysoka, ale pewnie spowodowane jest to renoma i lokalizacja firmy €€€€. Takie ceny w de czy w Holandii to standard za dobry soft. Malo kto jest mi w stanie cos zaproponowac na dolnym slasku a jak slysze 800 zloty za chip skrzyni to wiem ze to tylko sciagniecie limitera. Wiekszosc gada ze zrobi na cacy wszystko za 800. Jeden co tez ma ponoc pojecie powiedzial w prost ze za sam limiter i podniesienie obrotow pracy wezmie 1800 a gdzie zwiekszenie cisnienia na sprzegle i cała reszta ?

Edytowane przez Kevirek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.