Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G High w Audi A4 B8 nie wzbudza się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

dziś stała się dziwna rzecz, MMI 3G HIGH przestało się uruchamiać - czarny ekran i brak podświetlenia guzików koło manetki zmiany biegów, miesiąc temu miałem podobny objaw z tym że po jakimś czasie odblokował się samoistnie

na kwestię resetu słychać dysk HDD reaguje

nic nie było wgrywane


VCDS pokazuje takie diagnozy:

20211230-204607.jpg 20211230-204643.jpg 20211230-205428.jpg 20211230-205614.jpg


jakieś pomysły?

Opublikowano

Miałem kiedyś taki przypadek posypał się wtedy soft. W diagnostyce też nie było 5F. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Tom A4 napisał:

Miałem kiedyś taki przypadek posypał się wtedy soft. W diagnostyce też nie było 5F. 

jak tutaj wszystko leży.... nie tylko 5F

 

a może awaria dysku HDD?

 

skąd wziąć wsad na HDD? jest to auto pochodzenia USA, model radia: 8T1 035 664 A       Harman/Becker

Edytowane przez CenturionM

Opublikowano

Nie ma wsadu do HDD tam jest tylko muzyka i mapy. Leży tylko to co wzbudza 5f. Swiatłowody do sprawdzenia i połączenia elektryczne ,zwłaszcza przy mmi. 

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, wrclaguna napisał:

zrob petle swiatła na 56 albo 47  wykluczysz co nie halo jest

dziś nie dostanę 4E0973802 - zamówiłem z allegro...

 

27 minut temu, Tom A4 napisał:

Nie ma wsadu do HDD tam jest tylko muzyka i mapy. Leży tylko to co wzbudza 5f. Swiatłowody do sprawdzenia i połączenia elektryczne ,zwłaszcza przy mmi. 

 

czyli kwestie elektryczne - :) a ja już zrobiłem backup całego dysku HDD i teraz sprawdziłem go pod względem bad sector - czyściutki

 

tak przy okazji potestuję wsad HDD bo jest tam kilka partycji - wpadłem na pomysł zrobić test przy dysku SSD i karcie CF + przejściówka ;-)

Opublikowano

dysk nie ma wpływu na uruchamianie navi szkoda twojego czasu. 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Tom A4 napisał:

dysk nie ma wpływu na uruchamianie navi szkoda twojego czasu. 

wiem wiem.... zrobię to po prostu z czystej ciekawości i zabezpieczenia w razie awarii ;-)

Opublikowano
  • Autor

Udało się otworzyć..... Posprawdzalem wszystkie bezpieczniki.... Odłączyłem wszystkie połączenia dotyczące radia, wzmacniacza, i całej tylniej jednostki..... MMi odżyło i w dodatku nagłośnienie b&o gra o wiele lepiej.... (Pewnie coś się zrestartowało) zas co do braku reakcji MMi wina pewnie leży w zmianie temperatury, z -14 zrobiło się na drugi dzień +4....

 

Ale klapa bagażnika dalej martwa.... Jak przestanie padać posprawdzam łączenia wtyczek.

 

Zauważyłem że nawigacja w MMi nie działa, nie wykrywa nawet bazy danych nawigacji....

 

Jak wyczyścić aktywator nawigacji?

Edytowane przez CenturionM

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam. Dopiszę się do starego tematu bo mam bardzo podobny problem. Nie załącza mi się ekran, nie gra radio i nie podświetlają się przyciski wokół gałki biegów. Auto zgasiłem po przejechaniu 40km i po godzinie jak odpaliłem już się nie włączyło. Sprawdziłem magistrale optyczną, założyłem pętlę optyczną na 56. Jednak wyświetlacz nie wstał. Przejrzałem połączenia kablowe. Jednak nic nie znalazłem. Jedynie co zauważyłem to że wiatraczek na radiu się nie kręci. Zasilanie do radia dochodzi. Może podpowiecie co i jak jeszcze mogę sprawdzić? Z góry dzięki za odpowiedzi.

IMG_3953.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.