Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 CNHA Przepustnica demontaż ?


neoeinz

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo roboty jest i w miarę do ogarnięcia czyszczenie przepustnicy w CNHA ? Widzę że jest ona trochę inaczej zbudowana niż w filmikach, dodatkowo ma w krucce na płyn chłodniczy ? Czy się mylę. Tak to wygląda wg etki i faktycznie tak jest, jest też w c**j ciasno na demontaż tego, dużo rurek poprzykręcanych.

A co do czyszczenia, dziś wywaliło błąd spiralkę podczas jazdy i przy gaszeniu zatelepalo. ? Błąd 5297 i 5295, później po skasowaniu 5290. Całość błędów mogę wkleić później jak trzeba będzie. Chyba, że to jakiś błąd na kostce do przepustnicy, wczoraj ją po prostu wypiąłem i wpiąłem ale już nie jeździłem. jeździłem od lipca bez problemu, co dziennie trasa ok 20km autostradą w jedną stronę, więc zawsze jest kiedy go depnąć, i nagle wczoraj pach...

zastanawiam się czy jak odepnę te przewody to tryśnie mi płynem hmm, nie bardzie widzi mi się spuszczanie płynu z obiegu.

Po tym jak wywala błąd telepie przy gaszeniu, ale jak zgasze i odpalę i znowu zgasze to już gasi ok.

Dodam jeszcze screeny z bledami

Foto 1  Foto 2  Foto 3 Foto 4 

 

1419737181_PXL_20220114_1457364592.thumb.jpg.ebeba6184e76fc316ca6277c45262301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...