Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie klapy bagażnika sedan


CenturionM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

jak zakodować klapę bagażnika aby otwierała się z kluczyka i z elektrycznego guzika drzwi kierowcy?

 

mam problem gdyż po odpięciu akumulatora przestało działac otwieranie, podejrzewam że funkcja ta została rozkodowana

 

otwieranie z guzika klapy też nie działa

 

zamek profilaktycznie wymieniłem na nowy

 

bezpieczniki całe

 

audi s4 b8 2010r wersja USA

Edytowane przez CenturionM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha już tyle kombinacji wykombinowałem i nie było rezultatu....... gdzieś na forum znalazłem informacje o funkcji Wallet w przednim schowku tapicerki - i okazało się że jest włączona, i z tego powodu klapa bagaznika nie otwierala sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnych komunikatów na zegarach?

Wedle instrukcji obsługi gdy funkcja Valet parking jest aktywna, po każdym włączeniu zapłonu na wyświetlaczu zestawu wskaźników powinien pojawić się komunikat Valet parking activated.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, steve69 napisał:

Nie było żadnych komunikatów na zegarach?

Wedle instrukcji obsługi gdy funkcja Valet parking jest aktywna, po każdym włączeniu zapłonu na wyświetlaczu zestawu wskaźników powinien pojawić się komunikat Valet parking activated.

 

 

Nie było żadnej informacji.... Trochę udało mi się ogarnąć, ale w 100 procentach auto nie zostało przekodowane na wersję europejską... Mam trochę znaków zapytania odnośnie kodowania funkcji... Zaś w niektórych kwestiach potrzebuję kodów dostępu Security Access... Przydałby się dobry znajomy z Audi ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...