Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przestały grać prawie wszystkie głośniki


petrosdbz20

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj totalnie zgłupiałem. Jadę sobie, przełączam się za radia na CD, ale że nie czyta (normalnie po paru dniach na mrozie), to wracam do FM i tu okazuje się, że grają tylko lewe tylne drzwi. Czasem trzaśnie coś w pozostałych głośnikach, ale to raz na parę minut, poza tym tylko te jedne drzwi.
Przestawiam Balance i Fader i nic. Grają tylko te lewe tylne drzwi. Idę załatwić swoje sprawy, wracam po godzinie i jest ok, raczej wszystko gra.
Co mogło być nie tak? Boję się, że sytuacja się powtórzy i nie mam pojęcia, co wtedy zrobić. Żadne Bose czy inne, po prostu Symphony III i standardowe głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązka w harmonijce między drzwiami a autem będzie do roboty.... w zależności o temp czasem łączy a czasem nie po prostu kable już sfatygowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2022 o 01:59, sahipp napisał:

wiązka w harmonijce między drzwiami a autem będzie do roboty.... w zależności o temp czasem łączy a czasem nie po prostu kable już sfatygowane...

Trochę mi się to nie klei. Przestało grać w 3 drzwiach, na desce rozdzielczej i na półce za tylną kanapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na desce rozdzielczej to faktycznie może być jakiś inny problem. Ja myślałem że tylko z drzwiami głos zanika bo w tym wypadku faktycznie od modelu b6 są problemy z tymi przewodami, często przy zmianie temperatur to się ujawnia....    Ale mimo to chyba bym bardziej poszedł w kierunku sprawdzenia przewodów. Może wyjmij radio, ściągnij boczek tam gdzie nie gra i sprawdź miernikiem czy jest przejście na przewodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...