Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Jak włączyć komputer ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów jestem nowy na tym forum i znalazlem podobny temat ale nie moge do niego nic dopisac dlatego poruszam jeszcze raz ten temat.

Ja mam audi a4 z 1999r 1,8 T i mam chyba komputer śmie tak twierdziś bo mam taka manetkę

http://moto.allegro.pl/item589521291_przelacznik_kierownicy_audi_a4_sedan_z_komputere.html

ale moje zegary wyglądaja tak (to nie sa dokładnie moje ale chodzi mi głownie o pokazanie tych dwóch lini wyswietlacza u mnie tylko wyswietla temperature na zewnatrz a manetkami nic sie nie przełącza a górny wyswietlacz nic nie pokazuje)

http://moto.allegro.pl/item608828938_biale_zegary_tarcze_audi_a3_a4_real_foto.html

moze ktos mi pomoze uruchomic ten komputer jak go mam oczywiscie??

z góry dzieki

Opublikowano

Albo masz zmienioną manetkę albo zegary :cool1: Na jednym z tych pasków(wyświetlaczy) masz temperaturę zewn. a na drugim wyświetlane są przełożenia biegów w autach z automatem. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jak sprawdzic czy wogole mam kompa? a moze wystarczy zmienic zegary tylko z kompem ??

Opublikowano

Mozesz spróbować podmienić zegary na takie z FISem i zobaczysz czy działa, tyle że zmieniajac zegary musisz zczytać PIN do IMMO który znajduje sie własnie w zegarach. Poszukaj na forum było o tym wiele razy pisane :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki zaraz poszukam i poczytam o tym

Opublikowano

a tak wogle na zdjeciu sa zegary z przed liftu a w twoim 99 rok to juz lift powinien byc

Opublikowano

nie masz tu fisu (komputera) w tych zegarach kolego... manetka przełożona bo może ktoś dokładał tempomat :good:

Opublikowano

wyjmij zegar i sprawdź czy masz trzecią kostkę do FISA.

W tym roczniku będzie albo czerwona 20pin albo szara 32piny.

Jeśli nie ma, to ktoś założył inną manetkę .

Opublikowano

W bagażniku tam gdzie koło zapasowe jest taka magiczna naklejka z kodami wyposażenia sprawdź kody zrób zdjęcie albo przepisz jak ci wygodnie i odkoduj sobie np na tej stronce

http://igorweb.org/equidec/Default.aspx i wtedy będzie wszystko jasne

Opublikowano

a tak wogle na zdjeciu sa zegary z przed liftu a w twoim 99 rok to juz lift powinien byc

Modele z początku '99 mogą mieć jeszcze liczniki sprzed II liftu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.