Treść opublikowana przez dzoz3f
-
[ALL B5] Licznik po lifcie a4 b5 czy ktś wie które piny w liczniku a które w vagu
to pusc na krotko kline besposrednio do wtyczki od vaga
-
[ALL B5] Licznik po lifcie a4 b5 czy ktś wie które piny w liczniku a które w vagu
to w koncu jaki licznik masz ze nie mozesz go podlaczyc ?
-
[ALL B5] Licznik po lifcie a4 b5 czy ktś wie które piny w liczniku a które w vagu
ja tam kiedys na krotko podlaczalem ale juz nie pamietam jak ale da sie
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
ja mam tak ze przez 5 sekun slychac jak by sie ustawial ale w to nie wnikam uwazam ze tak ma byc
-
[ALL B5] LICZNIK FIS 2000
jak chcesz to moge u siebie podlaczyc odezwij sie na priv
-
[ALL B5] LICZNIK FIS 2000
najlepiej podlaczyc do samochodu ale cos mi sie kojarzy ze w zielonej kostce cos trzeba podlaczy jeszcze
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
a bledy w klimatroniku jakies masz?
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
To trzeba go było na gwarancji wymienić Mam taki i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, a używam go już ze dwa latka. Jak 3,6A za mało to można kupić dwie sztuki i będzie 7,2A za 120 PLN odalem ten do sklepu kase zwrucili i zakupilem sobie bocha c7
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
Powiem ci ze mialem ten ze zdjecia i zdech po 6 miesiacach , raz sam go uzylem a pare razy pozyczylem znajomymi i lipa, pozniej kupilem w selgrosie Boscha C7 i jak narazie to nie narzekam jest niezly
-
[B5 AFN] Kable w kostkach iso do radia. Help...
Witam Mam proble , a mianowicie mialem włam do samochodu i poszlo sie kochac radio, zakupiłem już nowe teraz tansze symphony , chodzi o to ze wycieli mi wiazke z kostkami i mam same kable część polapałem i zostaly mi 3 kable koloru czarny z białym paskiem , jeden +12v czerwony z niebieskim paskiem i szary , doczytałem sie że czarny z białym paskiem to antena a dwa pozostałe nie mam pojęcia od czego są , z gory dzieki za jakies wskazowki
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
bylem ostatnio na szrocie i wycielem cala wiazke z kostkami do klimatronika od lifta(99-01) od a4 jak bede mial chwile czasu to wrzuce zdjecia jak tam sa poukladane kable . a ktos probowal te podswietlenie z z tym plusem po stacyjce jak napisalem w poscie wyzej ?? http://images40.fotosik.pl/472/f231bf2d22ffd1f0m.jpg' alt='a>'>[/url]
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
ja dzisiaj z ciekawości podłączylem plus pod stacyjce pod pin1 w czarnej kostce i panel nie mryga ale sie delikatnie zapal jak juz kluczyk przekrecisz a normalnie jak swiatła właczysz, a tak z ciekawosci klima wam sie normalnie załacza , bo mi cos niechce chulać
-
[B5 AEB] Stacyjka dorobiony kluczk nie pasuje
ostatnio mialem tki sam problem tylko nie w audi ale wtedy wykrecalem cala stacyjke z kolumny kierowniczej i dawalem to gosciowi co kluczyk dorabial mi w stacyjce byl wyjerzdzone zapadki wymienil je podszlifowal kluczy jak trzeba i smiga elegancko
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
patrze ze temat troche zakurzyl sie ale potwierdze jak najbardziej ze sachs to najwieksze gowno jakie moze byc jest z 200 lub 300 zl tanszy ale nikomu nie polecam czekam teraz na reklamacje bo nawet nie minely dwa lata a sie rozsypali i przetarl sie metal od zewnetrznej strony na rancie, wiec z dala od sachsa a kolega nie napisal co z jego reklamacja
-
Wymiana tylnej belki oraz tulei belki w Audi A4 B5
tuleji sie nie wybija tylko sciagaczem sie sciaga tak samo zakladasz sciagaczem, taki sciagacz koleszka zrobil mi u siebie w robocie na wzor takiego z alegro , z taki narzedziem wymiana trwa moze z 20 minut na strone
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to zalezy ile ci magik krzyknie za korekcje bo za 100 to ty kupisz tachopro, zwyklym vagiem nic nie zrobisz
-
[ALL B5] Problem z alternatorem
ja mialem ostatnio podobny problem i okazalo sie ze kolo pasowe od alternatora walnelo , po wymianie wrucilo wszystko do normy
-
[B6 AKE] Jaki alarm do A4 ?
tytana lub seo
-
[ALL B5] Jakie czujniki temperatury oleju A4 1,8T 95 i S4 2000 ?
a czy ten czujnik co potrzebujesz to nie idzie w misie olejowej razem z poziomem oleju? bo roxumiem ze wsadziles se licznik z fisem
-
[B5 AFN] Czujnik otwarcia drzwi od strony kierowcy
fakt ze na szrocie to pewnie za darmo to by dali , ale masz tu link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=618128404
-
[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem
chodzilo mu pewnie o wzor freza ktory sie dostaje do kluczykow on jest z plastiku mozesz nim otworzyc tylko auto
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kostki sa takie same tylko piny trzeba poprzekladac , szara kostke to na szrocie szukaj ostatnio widzialem tam ich od cholery i ciutciut, imo nie bedzie pasowac jest gdzies na forum poczytaj se , a jak elektryk ci jakis zrobi to hajs dobry scisnie , a vag tacho nie wezmie ci licznika po lifcie, jak sie myle to niech ktos mnie poprawi
-
[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem
jak masz jakies problem z imo to jedz do aso
-
[B5 AFN] Czujnik otwarcia drzwi od strony kierowcy
na szrocie poszukaj ostatnio bylem to widzialem tego multum
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
o jakie ci kostki chodzi sprecyzuj bardziej swoje pytanie bo nie wiadomo co ci po glowie chodzi w zegarch z 98 to imo masz w liczniku jak wymoenisz tarcze z benzyn na diesla to bedzie oszukiwal po przekodowaniu, jzk zostawisz tarcze od benzyny i przekodujesz to bedzie ci pokazywal obroty dobrze w skali tarczy