Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z dopasowaniem pilota


Kali 4444

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dopasowaniem pilota gdy kupiłem auto dostałem tylko jeden kluczyk scyzoryk (bez pilota sam grot z transporterem) i jeden plastikowy myślę sobie dokupie na alledrogo uzywany kluczyk i dopisze pilot vagiem lecz żadnej reakcji nie widzi wogle pilota(pilot sprawny sprawdzany na innej b6).Gdzieś czytałem że wersję UE do 2002 roku miały inne piloty a po 2003 już inne czy jakoś tak.Jak mam ustalić jakie nr miał mój pilot oryginalny którego nie dostałem wogle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Skowrix napisał:

 

Tak szczerze to za wiele  nie dowiedzialem się z tego postu to że pilot mam 433.92mhz to już wiedziałem problem w tym że jak kupiłem na allegro o oznaczeniu 8Z0837231D to vag wogle nie widzi tego pilota a u Kolego w jego bfb juz tak czy ta literka na końcu jest az taka ważna i musi być konkretne oznaczenie pilota by móc go przypisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że w tym poście masz właśnie napisane, że są 2 rodzaje CZ w B6:

* - W B6 są dwa różne modele centralnego zamka – nie są ze sobą kompatybilne. Szukając modułu zastępczego należy kierować się powyższym podziałem (zakup komfortu z inną wersją, np. mieliśmy moduł AQ a kupiliśmy BA – zaowocuje brakiem możliwości przypisania kluczyka do centralki).

Centralny zamek (wersja I* – do końca czerwca 2002, do VIN 8E*3*100000)
Centralny zamek (wersja II* – od lipca 2002, od VIN 8E*3*100001)

 

Wg katalogu kluczyki są podzielone na 2 grupy (stary i nowy rodzaj CZ):
F >> 8E-3-100 000 - 8Z0 837 231 (bez literki)/A/B/C
F 8E-3-100 001>> - 8Z0 837 231 D/E/F/G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Skowrix napisał:

 

Oops jakoś musiałem to przeoczyć.Ale już wszystko wiem mam poprostu zły pilot musze szukać bez literki albo z literka A,B lub C.Wielkie dzięki Kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...