Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMi plus problem z telefonem iPhone


Teggs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam sparowany telefon iPhone 11 iOS 15.3.1 z systemem audio MMi plus. Próbowałem znaleźć wersje MMi ale chyba jest to wersja nawigacji:

HNav_EU_K0257_5_D1 powered by k7 for AUD Wersja bazy danych nawig.: 8R0060884CH ECE 6.20.4

W czym rzecz. 

Od pewnego czasu telefon zrywa polacznienie z MMi, często pomimo widocznego połączenia z MMi nie można zestawić połączenia głośnomówiącego i rozmowa przechodzi na telefon. Pytanie czy może to być problem aktualizacji iOS ponieważ sprawdzałem inny iPhone z starszą wersją iOS i problemu nie było.

Czy można zaktualizować system MMi czy powinienem zmienić telefon co też nie jest takie proste ale napewno tańsze niż samochód. 

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz tak się zdarza, że po aktualizacji właśnie iOS jakieś problemy się pojawiają. Skoro z innym urządzeniem problem ten nie występuje, to prawdopodobieństwo, że wina leży po przeprowadzeniu aktualizacji bardzo wysokie. Wykasuj w mmi oraz w telefonie sparowanie, wyłącz i włącz telefon oraz sparuj urządzenia ponownie. Jak nic nie da, to będziesz musiał poczekać na poprawioną wersję iOS albo kupić po prostu dobry telefon:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te proste czynności już wykonałem nic nie dało. Różnica między dobrze działającym iOS z MMi to już 2 aktualizacje. Myślę że różnica miedzy nie wspieranym MMi a aktualizowanym iOS będzie się robiła zbyt duża i na poprawę nie ma co liczyć.

Chyba że ktoś ma ciekawy pomysł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wiadomości zainteresowanych

Problem po stronie aktualizacji telefonu. Kolejna aktualizacja rozwiązała problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teggs napisał:

Do wiadomości zainteresowanych

Problem po stronie aktualizacji telefonu. Kolejna aktualizacja rozwiązała problem.

Niestety jest to przy iOS nagminne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...