Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje nad polskim morzem


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... czyli mowicie Chałupy welcome to :> no ja tez sie wybieram na poczatku sierpnia bo w lipcu to ta pogoda jakas taka nieletnia wcale :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, welcome to :good:

Piechol, ja zawsze jeździłem do takiego znajomego do jego domu :) Co do miejscówek to jest kilka pól namiotowych, parę lat temu wybudowali hotel Meridian, jest bardzo dużo pokoi, którzy miejscowi wynajmują na czas wakacji, jest kilka hotelików mniejszych takich, bardziej w głębi są dwa (chyba dwa :P) takie drewniane domki :) Także jest w czym wybierać :) Poszukaj na necie ogłoszeń :) Tylko raczej przy drodze bezpośrednio nic nie bierz, ani z widokiem na drogę, bo w sezonie wakacyjnym, bardzo często robią się straszne korki, rano wszystko stoi w kierunku na Hel, po południu z Helu :tongue4: Ale można znaleźć kwatery w bocznych uliczkach, nie przy głównej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałupy również mogę polecić. Jeździłem tam przez kilka lat z rzędu i byłem bardzo zadowolony. Ja akurat mieszkałem przy głównej ulicy i nie narzekałem. W ub roku byłem w Jastrzębiej Górze i muszę przyznać, że ta miejscówka bardzo mi przypadła do gustu, spoko klimat, wszędzie blisko. Jedyny minus to mała plaża. W Chałupach jest ona duuuużo większa. Ja również planuję wypad na początku sierpnia w tamte strony na wypoczynek, więc być może będzie okazja się spotkać. Najpierw muszę kobietę przekonać do wczasów na naszym wybrzeżu i odwieść ją od wypoczynku u Arabów lub Turasów. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to chyba będzie Ci ciężko przekonac :naughty:

no może wybiore te Chałupy bo nie widzi mi sie przepychanie i szukanie miejsca wśród rozwalonych na plaży wielorybów :tongue4: wole coś spokojniejszego, a z tego co mowicie to chyba taka wlasnie miejscowka sa te Chałupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chałupach na pewno znajdziesz dużo spokoju :) Jednocześnie nie jest to wiocha zabita dechami, jest wiele restauracyjek, polecam Bar Karina na obiady (ogromne porcje :>), na plaży był jeszcze dwa lata temu taki co pisałem wyżej "clubik", myślę, że to dalej działa, a jak ktoś chce poserfuwać, to jest gdzie wypożyczyć żagielki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katy rybackie tez sa fajne. ja pojechalem bez roweru i strasznie zaluje. kilometry sciezek rowerowych wzdluz plazy, cisza spokoj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilometry sciezek rowerowych wzdluz plazy, cisza spokoj :good:

Jest ścieżka rowerowa biegnąca przez Chałupy, ale wzdłuż Zatoki Puckiej, i nie wiem czy przypadkiem aż na Hel nią nie idzie dojechać :> Albo na Hel albo na jedno miasto przed nim, czyli Jurata albo Jastarnia, zawsze mi się one mylą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ścieżka rowerowa biegnąca przez Chałupy, ale wzdłuż Zatoki Puckiej, i nie wiem czy przypadkiem aż na Hel nią nie idzie dojechać cheesy Albo na Hel albo na jedno miasto przed nim, czyli Jurata albo Jastarnia, zawsze mi się one mylą tongue4

Po Chałupach jest Kuźnica, potem Jastarnia , Jurata a na końcu Hel.

Z Półwyspu Helskiego mogę polecić Chałupy lub Juratę. Jurata to bardzo przyjemny kurorcik, ceny też już troche wyższe niż gdzie indziej. W sumie w górach to ceny są wysokie a nad morzem ceny są słone :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...