Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzanie tylnej kanapy A4 B8 POLIFT


Adam35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy planuje założyć grzanie tylnej kanapy,na orginalnych regulatorach z przed lifta ogarniam instalacje, ale chce założyć po liftowe(bardziej mi się podobają) tylko pytanie w po lifcie grzanie jest już przez komfort? I może ma ktos jakiś patent żeby zrobić to ale omijając komfort, jakiś przekaźnik albo coś?Zależy mi żeby była regulacja grzania, znalazłem filmik na youtubie ale tam jest grzanie odrazu na maxa zrobione,z góry dziękuję za jakieś pomysły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 16:15, Adam35 napisał:

Witam, koledzy planuje założyć grzanie tylnej kanapy,na orginalnych regulatorach z przed lifta ogarniam instalacje, ale chce założyć po liftowe(bardziej mi się podobają) tylko pytanie w po lifcie grzanie jest już przez komfort? I może ma ktos jakiś patent żeby zrobić to ale omijając komfort, jakiś przekaźnik albo coś?Zależy mi żeby była regulacja grzania, znalazłem filmik na youtubie ale tam jest grzanie odrazu na maxa zrobione,z góry dziękuję za jakieś pomysły. 

W przyciskach przed liftem, czyli z regulacja 6 stopniowa cały sterownik znajduje się w przycisku. Wystarczy trzy dwa plusy i minus. Reszta idzie na maty bezpośrednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, black_edition napisał:

W przyciskach przed liftem, czyli z regulacja 6 stopniowa cały sterownik znajduje się w przycisku. Wystarczy trzy dwa plusy i minus. Reszta idzie na maty bezpośrednio

To wiem kolego, chodzi mi o regulatory po lifcie,da się zrobić to na jakimś przekaźniki a nie przez komfort? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki moduł, który został zrobiony dla mnie w związku z tym, ze maty grzewcze to moja specjalność.  Podłączamy diody i przycisk do tego moduł. Tylko wiadomo , że trzeba przylutowac przewody.

 

Jakbyś chciał to wyślij mi jeden przycisk i sprawdzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, black_edition napisał:

Mam taki moduł, który został zrobiony dla mnie w związku z tym, ze maty grzewcze to moja specjalność.  Podłączamy diody i przycisk do tego moduł. Tylko wiadomo , że trzeba przylutowac przewody.

 

Jakbyś chciał to wyślij mi jeden przycisk i sprawdzę 

Koledzy a na takim module 6R0 959 772D da rade zrobić to grzanie? Prosił bym też o jakiś schemat jak podejdzie ten moduł,przypominam panel polift audi a4b8 grzanie tylnej kanapy, zależy mi żeby była regulacja grzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adam35 napisał:

Koledzy a na takim module 6R0 959 772D da rade zrobić to grzanie? Prosił bym też o jakiś schemat jak podejdzie ten moduł,przypominam panel polift audi a4b8 grzanie tylnej kanapy, zależy mi żeby była regulacja grzania, zaznaczam że to ori przekaźnik audi tylko z a1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...