Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana reflektorów Xenon na H7 w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wymieniłem ostatnio lampy z Ori Xenon na zwykłe H7 i zaczęły się schody po pierwsze błędy silniczków ale zauważyłem że w H7 nowe silniczki mają 3 piny a w xenonach są na 4 piny wymieniłem silniczki i wiązki do nich w lampach na te z xenonow teraz błędów nie ma silniczki działają oczywiście leżą w lampach (o nic sie nie blokują) ponieważ zakres regulacji jest inny ale został mi jeszcze błąd 01539 że światła są nie wyregulowane niestety nie chce iść adaptacja jest tylko czekaj i tak w kółko czekałem z 30 min i nic sie nie zmienia zapisać ustawień też nie mogę i błąd dalej się wyswietlama ktoś jakiś pomysł jak usunąć ten błąd bez wymiany sterownika czy coś jeszcze jest w starej lampie czego nie przełożyłem? Ogólnie z wymiany jestem zadowolony wszystko działa jak trzeba tylko nie zmienia pozycji to mi nie przeszkadza jedynie błąd regulacji

 

 

Opublikowano

A jak kwestia oświetlenia drogi H7 w porównaniu do ksenonów ?

Opublikowano
  • Autor

Moje stare xenony były fatalne miałem d2s z wbudowaną wtyczka przetwornice tylko używki jak się 1 spaliła (3 raz w ciągu 10 lat) to odcielelem włożyłem wtyke h7 z rok tak miałem że 1 h7 i 1 Xenon jednak odbłyśniki i sam przezroczysty plastik od lamp byly już w tak fatalnym stanie że w nocy ledwo dało się jeździć a teraz rewelka światła ustawiłem na skp tydzień później spr i jest git co do porównania jest rewelacja często jeżdżę innymi samochodami z xenonami i tak różnica jest duża na korzyść xenonow jednak nie stać mnie by takie nowe wsadzić bo mnie zżera kredo a z rozwiązania na zmianę na h7 jestem zadowolony po nocy można w końcu normalnie jeździć

Opublikowano

Czy zmieniłeś kodowanie w MCE z samopoziomu na ręczną regulację? 

 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, george napisał:

Czy zmieniłeś kodowanie w MCE z samopoziomu na ręczną regulację? 

 

Nie zmieniałem powinno działać tylko nie poziomowac bo wszystko jest podlaczone

Opublikowano

W MCE masz ksenony, fizycznie masz halogen z silniczkiem 3 pin, więc jak ma dokonać adaptacji?

Opublikowano
  • Autor

Jak już pisałem przełożyłem wiazki z lamp Xenon do halogenowych i silniczki podłączyłem też te z xenonow i jest na 4 piny silniczki są tylko wrzucone do lamp a lampy zblokowane silniczki działają w pełnym zakresie tylko niczym nie poruszają błędów od nich też nie ma mam tylko błąd ustawienia którego nie mogę usunac

Edytowane przez v_dawid187_v

Opublikowano

 pytanie. samopoziom działał poprawnie  w xenonie? 

przełożyłeś wiązkę od xenonów możesz wstawić do zwykłych lamp h7 silniczek będziesz miał wtedy samopoziom   mechanicznie pasuje p&p w miejsce zwykłego.  w xenonie nie mam nic więcej poza silniczkiem i wiązka 4 pinową.  wiec nie ma co więcej przełożyć.  jak była przekładana instalacja  to do sprawdzenia czy piny są ok.  często padają przy silniczkach. podobnie z izolacją na kablach kruszy się i robi zwarcie.  

 

 

Opublikowano
  • Autor

No tego akurat nie spr jak na początku wsadziłem jak powinno być to sie samopoziom blokował więc stwierdziłem że może zakres ustawień może być inny i zablokowałem lampe a silniczki luzem wrzuciłem do lampy tak żeby trzpień miał cały zakres ogólnie silniczki działają bo jak kasuje błąd lub przekręcam zapłon to je słychać błędów nie wyrzucają do spr kabelki bo miały izolacje popękana ale zaizolowalem na pęknięciach musze spr przy kostkach czy nic nie zwiera ogólnie błędu nie maja a na xenonach wszystko niby było ok lampy się ruszały a błędu nie było nie wiem kiedy to ogarne bo swoje się najgorzej naprawia ;) lepiej czyjeś pewnie w majówkę dopiero tam zajrzę

Wielkie dzięki za podpowiedź dam znać czy coś ruszyło i czy błąd się skasował 

Edytowane przez v_dawid187_v

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam, wracał ktoś do tematu wymiany lamp ksenonowych na zwykłe ? 

Opublikowano
4 godziny temu, dialog napisał(a):

Witam, wracał ktoś do tematu wymiany lamp ksenonowych na zwykłe ? 

Przede wszystkim trzeba zmienić kodowanie i wypada dołożyć ręczną regulację wysokości z kabiny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.