Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otarcie klapy bagażnika


Bartez0131

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowy i niestety mialem nieprzyjemna sytuacje z otarciem klapy bagaznika na parkingu w jednym miejscu. Bede chcial oddac samochod na korekte calego lakieru + polozenie wosku + sprzatanie wnetrza. Ale boje sie ze korekta akurat w miejscu zadrapania (widoczna na zdjeciu) nic nie da albo minimalnie to naprawi, bo jest otarcie az do podkładu widocznego tez na zdjeciach taka kropka biała na otarciu ponizej a powyzej taka kreska biała. Takze pytanie moje brzmi  jak uważacie czy zanim oddam auto na pielęgnacje zewnetrzna, to lepiej abym pierw oddał auto z tym otarciem do lakiernika na naprawe tego miejsca ? Bo boje sie ze korekta moze nic nie dać w tym miejscu lub tak jak wspomnialem wczesniej ,,z grubsza,, tylko cos tam usunie ryski delikatne a te wgłębienia zostaja lub myslalem tez o metodzie tej za pomocą kredki do usuwania rys lecz lakiernikiem nie jestem i nie mam pojecia czy to pomoże. Dziekuje za wskazówki, porady. Pozdrawiam. !IMG_20220522_160309.thumb.jpg.4c677b103b1ff40cdd4ea5dd1e14cc25.jpg szerokości ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Tylko lakierowanie. 

Jezeli jest potrzeba to bede musial powierzyć auto sprawdzonemu specowi od polozenia lakieru. Dziekuje za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerysowana do podkładu. Cała do malowania, bo na nieszczęście  na kancie na którym można by zgubić malowanie też jest rysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Przerysowana do podkładu. Cała do malowania, bo na nieszczęście  na kancie na którym można by zgubić malowanie też jest rysa.

Czyli czeka mnie wylozenie pare stów na malowanie klapy. Ale wole wylozyc pare stow niz mam sie denerwowac tym widokiem, ktory boli mnie, bo calutka bez wgnieceń, zadrapań, a tu pecha mialem z tym przerysowaniem. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...