Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z podgrzewaniem przednich foteli!!!!


mati07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z grzaniem przednich foteli. Kupiłem auto i ostatnio jadąc postanowiłem włączyć grzanie żeby sprawdzić. Sytuacja wygląda tak że po włączeniu zarówno lewy jak i prawy fotel po kilku sekundach wyłącza się tzn kontrolka gaśnie na przycisku. Nie podłączałem jeszcze auta po włączeniu podgrzewania, wcześniej błędów nie było pewnie zostały usunięte. Kontrolka gaśnie dość szybko nie czuć wogole grzania.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdopodobniej maty grzewcze się pożegnały. Podłącz pod kompa i sczytaj błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Naprawdopodobniej maty grzewcze się pożegnały. Podłącz pod kompa i sczytaj błędy.

Tak też zrobię na razie jestem na urlopie, ale jak wrócę to podłącze kompa i zobaczę co tam wyjdzie. Ale znając życie to pewnie maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2022 o 21:25, Muskel1 napisał:

Naprawdopodobniej maty grzewcze się pożegnały. Podłącz pod kompa i sczytaj błędy.

Podłączyłem komputer są dwa błędy oba takie same 01854. Ogrzewanie przedniego prawego/lewego siedzenia. Elektryczna usterka w obwodzie prądowym. Można sprawdzić jakąś rezystancję w kostkach pod fotelami od mat? Czy raczej to pewne że maty padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Muskel1 napisał:

Można zmierzyć ale nie pamiętam wartości.

Rozumiem, ale raczej obstawiasz przypalone maty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obstawiam. Należy sprawdzić i wykluczyć. Dwie strony jednocześnie jest co prawda też możliwe ale może być inna przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał:

Nie obstawiam. Należy sprawdzić i wykluczyć. Dwie strony jednocześnie jest co prawda też możliwe ale może być inna przyczyna.

Zacząłem sprawdzać te maty, ale nie jest dziwna sytuacja z lewej strony mam 4 kable w czarnej kostce z prawej 3 i czerwone kostki nie są podłączone nie ma na nie wejścia. Czyżby fotele były wymieniane i dla tego to nie chula czy tak ma być? Dodam że pod lewym fotelem od mat jest kostka czarna na 2 piny i jakaś niebieska z prawej nie ma niebieskiej jest czarna na 2 piny i 2 piny idą tak jakby do maty ale nie widać kostki bo wchodzi w fotel. 

IMG_20220718_112414.jpg

IMG_20220718_112211.jpg

Edytowane przez mati07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mati07 napisał:

Zacząłem sprawdzać te maty, ale nie jest dziwna sytuacja z lewej strony mam 4 kable w czarnej kostce z prawej 3 i czerwone kostki nie są podłączone nie ma na nie wejścia. Czyżby fotele były wymieniane i dla tego to nie chula czy tak ma być? Dodam że pod lewym fotelem od mat jest kostka czarna na 2 piny i jakaś niebieska z prawej nie ma niebieskiej jest czarna na 2 piny i 2 piny idą tak jakby do maty ale nie widać kostki bo wchodzi w fotel. 

IMG_20220718_112414.jpg

IMG_20220718_112211.jpg

Dodam że nie mam żadnego elektrycznego sterownia a po włączeniu grzania jak podłącze kompa błąd jest gdy go usunę nie pojawia się chyba że włączę grzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...