Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All TDI] Łącznik elestyczny wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatm mam pytanie co daje ta plecionka w ukł wydechowym bo u mnie jej nie ma. Czy może to powodować dziwne wibracje przy deptaniu i na małych obrotach

Opublikowano

musi byc to nie mozliwe ze nie masz tak jest to mozliwe :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Chyba ktoś sie bawił spawarką bo widać wstawioną rurke

Opublikowano
Chyba ktoś sie bawił spawarką bo widać wstawioną rurke

no to nie zle musi ci buda telepac :rotfl: co za partacz to zrobil

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem ale musze z powrotem włożyć plecionke w wydech

Opublikowano
Chyba ktoś sie bawił spawarką bo widać wstawioną rurke
to juz jest przesada takie zamienniki wkładać :twisted: plecionka kosztuje ok. 50-60 zł
Opublikowano
Chyba ktoś sie bawił spawarką bo widać wstawioną rurke
to juz jest przesada takie zamienniki wkładać :twisted: plecionka kosztuje ok. 50-60 zł

+ do tego z 50 zł robocizna.

Wstawł łącznik lepiej szybko bo przez takie "telepanie" może ci się wysypać wkład z katalizatora a wtedy będzie problem.

Opublikowano
  • Autor

już sobie zamówiłem łącznik ale z mech umówiony jestem dopiero po świętach i wtedy zobacze czyjest różnica

Opublikowano

Wstawł łącznik lepiej szybko bo przez takie "telepanie" może ci się wysypać wkład z katalizatora a wtedy będzie problem.

Problem ? Ja bym powiedział, że będzie lepiej. Tak na prawdę, to wybij ten katalizator jak będą Ci montować plecionkę, nie będzie na przyszłość problemu :wink:

Co do samych plecionek, to osobiście mam nawet dwie. Drugą założoną na środku wydechu pod autem, doskonale sprawdza się w dieslach i tłumeniu dodatkowych drgań z wydechu.

Opublikowano
  • Autor

może też włoże i drugą a co do kata to sprawdze w jakim jest stanie

Opublikowano

Chcę się podpiąć pod temat. Od tygodnia zaczęły dochodzić dzwięki stłumionego dudnienia z pod podłogi . Po sprawdzeniu okazało się że przyczyną jest drganie układu wydechowego. Wymieniłem wieszaki gumowe ale to nie pomogło. Mam pytanie czy rura wydechowa od katalizatora do tumika środkowego jest jeszcze gdzieś podwieszona , bo ja mam tylko trzy wieszaki gumowe na tumikach.

Opublikowano
Mam pytanie czy rura wydechowa od katalizatora do tumika środkowego jest jeszcze gdzieś podwieszona , bo ja mam tylko trzy wieszaki gumowe na tumikach.

nie,sa tylko 3 mocowania w tdi.U ciebie najprawdopodobniej bedzie plecionka do wymiany :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Czy możliwe jest uszkodzenie plecionki w wyniku przesunięcia wydechu spowodowanego uderzeniem z tyłu.Plecionka z wyglądu w super stanie.Pozdrawiam. :wallbash:http://

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.