Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poduszka pod mostem skrzyni biegow - wymiana


w711vgj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko do znawcow bo niby temat prosty a jednak mam problem. Oczywiscie glowny problem to ograniczenie kosztow. Mam audi a4 b7 2.0 manual 2006 BPW i od kilku tygodni zauwazylem dziwne pukanie w okolicach lewarka. Diagnoza - poduszka pod skrzynia. Z wymiana jakos sobie poradze w warunkach domowych natomiast mam problem z dobraniem poduchy. Udalo mi sie wejsc pod auto i za pomoca lusterka odpisac numer :-) numerek to:  8E0399115P  i niestety nigdzie oprocz ASO nie moge go dorwac a cena pewno kosmos. ( jeszcze nie sprawdzalem).  Znalazlem tez poduszke: ORIGINAL IMPERIUM 35042   ktora na niektorych stronach np iparts wisi jako poduszka wlasnie do mojego modelu. Wyglada podobnie tylko odlew mocowania jest troszke inny wiec pytanie jest takie . Czy ta lapy ogolnie czyms sie roznia oprocz twardosci gumy na przyklad. ? Moze ktos mial podobne dylematy badz zna temat ?  z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, w711vgj napisał:

8E0399115P

To jest łapa skrzyni, do niej przykręcasz poduszkę którą masz do wymiany. Numeru sobie poszukaj albo dobierz poduszkę do Twojego auta w jakimś sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to sa dwa osobne elementy ? myslalem ze to jakis komplet bo nigdy tego nie wymienialem, a jak tylko wbije numer tej "lapy" to zaraz mi sie pokazuje z guma ( z poduszka) A moglbys mi polecic jakas stronke gdzie po vin dojde do oryginalnego numeru poduszki ? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, w711vgj napisał:

Czyli to sa dwa osobne elementy ? myslalem ze to jakis komplet bo nigdy tego nie wymienialem, a jak tylko wbije numer tej "lapy" to zaraz mi sie pokazuje z guma ( z poduszka) A moglbys mi polecic jakas stronke gdzie po vin dojde do oryginalnego numeru poduszki ? z gory dzieki

Zaraz Ci znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :-)  ....ja bylem u znajomego mechanika ktory stwierdzil ze to poducha puka no i caly dzien minal a on mi napisal ze z 2 sklepow nic nie maja wiec postanowilem sam poszukac. Dzwonilem do jednego sklepu u siebie z wysoka renoma o klientow i koles powiedzial ze nigdzie tego nie ma do mojego auta tylko ASO ok 450zl strzelal. I tak sobie mysle jak to kur.... mozliwe ze poduszki pod skrzynie nie ma. Przeciez to nie jest auto TATA z Indii ..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, w711vgj napisał:

dzieki :-)  ....ja bylem u znajomego mechanika ktory stwierdzil ze to poducha puka no i caly dzien minal a on mi napisal ze z 2 sklepow nic nie maja wiec postanowilem sam poszukac. Dzwonilem do jednego sklepu u siebie z wysoka renoma o klientow i koles powiedzial ze nigdzie tego nie ma do mojego auta tylko ASO ok 450zl strzelal. I tak sobie mysle jak to kur.... mozliwe ze poduszki pod skrzynie nie ma. Przeciez to nie jest auto TATA z Indii ..... :-)

No właśnie też nie mogę znaleźć. Etka online mówi, że łapa i poduszka nie są dostępne. Może ktoś Ci po numerze VIN znajdzie, np. @Dev 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zayebiscie :-) a zrobiles mi nadzieje :-) mimo wszystko dzieki....znaczy ze moje auto to jakis dziwny przypadek :facepalm:

vin WAUZZZ8E76A275107   ....jakby ktos byl mily :-) bo mi juz rece opadaja

Edytowane przez w711vgj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...