Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem połączenia WLAN z hotspot


Salvo Nigro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , jestem tu nowy, szukam pomocy , podczas połączenia telefonu z autem przez bluetooth nie mogę odtwarzać muzyki np ze Spotify w samochodzie  . Jedynie możliwość rozmów telefonicznych . Nie ukrywam że nie znam się na tym i szukam pomocy . Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Poniżej zdjęcie informacji która wyświetla się po wybraniu opcji Media. Wcześniej działało , jednakże syn zaczął mi coś przełączać i teraz jestem w ciemnej... kropce ?

20220716_133450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MMI 3G+ fabrycznie ustawione jest tak, że streaming odbywa sie poprzez BT nie poprzez W-Lan. Można zmienić w zielonym menu, po uprzednim aktywowaniu zielonego menu narzędziem diagnostycznym, tak aby streaming poprzez W-Lan był możliwy. Połącz się z MMI poprzez BT i wybierz jako źródło Twój Telefon a nie W-Lan.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wcześniej normalnie działało, po instalacji wersji polskiej menu (auto sprowadzone ) wszystko ładnie się łączyło  . Dopóki syn się nie dorwał i mi nie poprzestawiał . Obawiam się z tego co czytam wchodzić w zielone menu aby czegoś nie poprzestawiać gorzej i później nie pluć sobie w brodę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wchodzić w zielone menu. Wybierz na tym ekranie co wstawiłeś, jako źródło Twój telefon a nie W-Lan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...