Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gdzie na Śląsku wymienię szybę przednią ?


paypal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, zadzwoniłem do pierwszych lepszych znalezionych w internecie firm i koszt takiej wymiany to 600-700zł :shocked: :shocked:

Nie ukrywam ze liczyłem na cene 350-400zł a nie taki kosmos. Moze ktos ma jakis sprawdzony warsztat na śląsku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, zadzwoniłem do pierwszych lepszych znalezionych w internecie firm i koszt takiej wymiany to 600-700zł :shocked: :shocked:

Nie ukrywam ze liczyłem na cene 350-400zł a nie taki kosmos. Moze ktos ma jakis sprawdzony warsztat na śląsku ??

nowa x-firmy kosztuje ok 500 zł tyle Ja płaciłem do swojej B6 :gwizdanie:

z pytaniem gdzie na śląsku najlepiej zapytaj w spocikach Śląskiech :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem właśnie po wymianie szyby przedniej i dobrej firmy szyba tyle kosztuje ,założyłem szybę firmy "Saint-Gobain Sekurit HanGlas" tej samej firmy co oryginał , koszt takiej operacji to 590 z montażem. Zakładałem w Autover Katowice.Taniej raczej nie znajdziesz,w AutoGlass Jaan chcieli 780 z montażem , a szyba według mnie gorszej firmy.Jeszcze godna polecenia jest firma Pilkington.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie lekko sie zdzwiłem bo ludzie na forum pisali ze płacili za pilkingtona 350-450zł i tak sie nastawiałem a tu krzycza 600-700zł. Przed chwila dzwoniłem do trzeciego zakładu to powiedzieli 780zł :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...