Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mikrostyk klapy bagażnika


Bartko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Posiadam A4 B6 Avant, jakiś czas temu wymieniałem blendę, ponieważ w tamtej nie świeciło podświetlenie. Wszystko fajnie wymieniłem, lecz pojawił się błąd. Po pierwsze przy wkładaniu blendy wypadła mi ta gumowa wkładka razem z plastikiem i ta blaszka "miedziana" również. nie wiedziałem jak to ogarnąć, żeby to działało. do tego wypadła ta blaszka co dotyka mikrostyku i teraz nie mam jak ręcznie otworzyć klapy, czy ktoś może wie jak to można ładnie zmajstrować, żeby działało? lub czy ktoś posiada na sprzedaż ten mikrostyk do blendy plastikowej (chyba z b7)

Do tego kolejny problem się poijawił ponieważ na FIS-ie cały czas wyje, że jest otwarty bagażnik i przy zamykaniu auta nie mruga awaryjnymi, jak to można naprawić? No i do tego kolejne, już ostatnie pytanie czym wyczyścić styki do podświetlenia ? Mierzyłem miernikiem i normalnie jest prąd, do tego przy próbie wkładania żarówek czasem mrugnęły światła ale nie dałem rady żeby świeciły się na stałe. Dziękuję z góry za odpowiedzi i liczę na was :banan:

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki przeczyść, co do mikrostyku.. pogratulować zręczności, do czarnej dziury Ci to wpadło, że zniknęło na zawsze, czy wypadło na trawę i uznałeś, że to nic istotnego?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...