Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Avant 1.8T 120kw 163km BFB auto słabo pali na zimnym, brak mocy


Kapy69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje audi a4 b6 avant 1.8t 163km BFB od dłuższego czasu występuje problem mianowicie ze słabym opalaniem na zimnym żeby go odpalić z 3 razy trzeba kręcić, na ciepłym odpala odrazu był wstawiony do mechanika okazało się że pompa paliwa ponieważ działała na 2bary a powinna na 4 i filtr paliwa zostało to wszystko wymienione autko paliło ale mocy nadal brak po czasie może tygodnia znów to samo okazało się ze filtr paliwa który był wymieniany odmówił posłuszeństwa już i został wysłany na gwarancje i włożony ponownie nowy, pompa wszystko okej była i ponownie słaby zapłon znów to samo nie wiem co już robić mocy nadal brak dziś byłem u innego mechanika ale tylko na komputerku programem TEXA sprawdzał mi powiedział ze sonda nr 1 właściwości ma dobre i skakała w swoich wartościach przy dodawaniu gazu, a druga za to stoi ciagle na 100.0 i przy dodawaniu gazu ta wartość wogole się nie zmienia powiedział ze to dziwne i wyskoczył jeszcze błąd :

 

17536 (P1128) Rząd cylindrów 1 adaptacja mieszanki powietrza przy obciążeniu częściowym (System zbyt ubogi) Powyżej górnej granicy

 

I tu pojawia się pytanie o co chodzi i co to może być???

7D68FEC3-CE85-4DEE-ADFE-D8E25150EC6D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi dynamiczne vcds, albo jesli nie masz jak to sprawdz cisnienie paliwa pod obciazeniem chociaz na początek.

Edytowane przez Łukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...