Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki rozmiar szpilek do audi a4 b9?


Milo.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! 

Potrzebna pomoc-na wyjeździe ktoś podwędził mi 2 śruby antykradzieżowe z koła- zauważyłem to dopiero po powrocie. Presens ostrzegał że coś jest nie tak. W związku z tym, że auto musiałem zostawić na placu a sam jestem ponownie poza domem- muszę kupić zdalnie śruby zabezpieczające(najlepiej antykradzieżowe, mimo że ich skuteczność jest wątpliwa). Niestety nie zdążyłem sprawdzić wymiarów. Czy jesteście w stanie mi podpowiedzieć, które najlepiej kupić??

Auto to  rzecz jasna a4 z 2019 z silnikiem 35tfsi mld hybryd 150km.

Z góry dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie  takie, są dużo lepsze niż ori bo są stabilne. Przy tych ori jak śruba jest zapieczona to łatwo zerwać koronkę (wzór zabezpieczenia) i póżniej będzie problem z odkręceniem śruby.

20220831_124929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Milo. napisał:

Presens ostrzegał że coś jest nie tak.

Audi pre sense nie mógł Cię o tym ostrzegać, gdyż jest to funkcja bazująca na danych z kamery na szybie. Najprawdopodobniej zbilżyłeś się zbyt szybko do poprzedzającego pojazdu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Audi pre sense nie mógł Cię o tym ostrzegać, gdyż jest to funkcja bazująca na danych z kamery na szybie. Najprawdopodobniej zbilżyłeś się zbyt szybko do poprzedzającego pojazdu:wink:

Właśnie raz dochamował(mimo że wcześniej nie dochamowywał mimo szybszego zbliżania) i wywalił błąd na komputerze. Błąd nie znika. Też nie chciało mi się wierzyć, że to w związku z wykręconymi śrubami. Zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Muskel1 napisał:

 

 

Kup sobie  takie, są dużo lepsze niż ori bo są stabilne. Przy tych ori jak śruba jest zapieczona to łatwo zerwać koronkę (wzór zabezpieczenia) i póżniej będzie problem z odkręceniem śruby.

 

20220831_124929.jpg

 

Gwint długości 28?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Milo. napisał:

Właśnie raz dochamował(mimo że wcześniej nie dochamowywał mimo szybszego zbliżania) i wywalił błąd na komputerze. Błąd nie znika. Też nie chciało mi się wierzyć, że to w związku z wykręconymi śrubami. Zbieg okoliczności.

Masz dalej błąd Audi Pre Sense?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Masz dalej błąd Audi Pre Sense?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Muskel1 napisał:

Co pisze dokładnie? Jaki masz komunikat? Najprawdopodobniej masz jakąś usterkę.

Usterka presens. Zgłoś się do serwisu. Dodatkowo presens pierwszy raz mi zahamował i wywalił błąd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2022 o 08:35, Muskel1 napisał:

Musisz podłączyć pod kompa i sczytać błędy.

dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...