Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 avant 1.9 ahu] alar - sterowanie centralnego z pilota


woj-o

Rekomendowane odpowiedzi

wlaśnie zabieram się za montowanie alarmu w mojej a4.

Kupiłem exusa v10 - myślałem nad elitą pro, ale to było na miejscu.

I mam w związku z tym pytanie, czy w lewym słupku z przodu znajdzie się przewody sterujące centralnym zamkiem (pompą) czy trzeba ciągnąć przewodziki do bagażnika do pompki?

druga rzecz to czy łatwo da się ściągnąć deskę rozdzielczą w autku? i czy w ogóle warto się zaz to zabierać czy wystarczy dół bok i wskaźniki wyjąć i przykręcić elementy gdziesik tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info - przewody pewnie te co idą z drzwi więc krąg się zawęża :wink:

z deską to tak się domyślam, choć po 3 razach jak zdejmowałem w poldzie to teraz to kwestia 30 minut góra. choć za pierwszym razem ze 3h zeszło tyle że tam mniej elektryki, kabelków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka do drzwi nie jest mała w szczególności jeżeli masz elektryczne szyby ale jak ściągniesz boczek to zauważysz że wszystko jest ładnie pogrupowane. A i nie porównuj poldka do AUDI bo to niektórych drażni a wszczególności mnie! A co do deski to musisz wypruć konsole środkową i oczywiście kierownicę i to jest nie opłacalne do alarmu. Zrób trochę dłuższą wiązkę, zdejmij dolne części konsoli i schowek, napewno znajdziesz fajne miejsce na centrale alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe drazni ;) - to trudno porównywac bede bo mam oba auta.

Poldek to jest w sumie custom car - ze 3 miesiące pracy włożone w niego, więc jak dla mnie porównanie zupełnie na miejscu.

A ja ma narazie jestem średnio zadowolony z Audi - dla mnie to normlane auto żaden cud w por do polda. Ani nie chichsze (fakt mój egemplarz trochę poskrzypuje, rozkręcali go wcześniej) ani nie szybsze, trochu wygodniejsze, więcej miejsca w środku zmarnowane (malutki tył jak na takie auto).

Lewarek biegów krótki - fakt, ale ruchy nim trzeba długie robić (1.5 raza dłuższe niż w poldzie).

Co do alarmu to tak myślałem że chyba nie będe całosci ściagał - szczególnie jak widziałem ile rozkręcania jest przy kierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...