Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Holowanie auta z napędem quattro


miro1983

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. można holować Audiczke z napędemm Quattro? Bo słyszałem różne wersje. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można holować bez problemu na lince lub sztywnym holu.

Jednak w przypadku jeśli holowanie jest na wózku, gdzie jedna z osi jest podniesiona, nie wolno przekraczać 50 km/h i dystans holowania nie powinien przekroczyć 50 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można holować bez problemu na lince lub sztywnym holu.

Jednak w przypadku jeśli holowanie jest na wózku, gdzie jedna z osi jest podniesiona, nie wolno przekraczać 50 km/h i dystans holowania nie powinien przekroczyć 50 km.

pisze Kolego tutaj o automacie a nie o aucie z 4X4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można holować bez problemu na lince lub sztywnym holu.

Jednak w przypadku jeśli holowanie jest na wózku, gdzie jedna z osi jest podniesiona, nie wolno przekraczać 50 km/h i dystans holowania nie powinien przekroczyć 50 km.

pisze Kolego tutaj o automacie a nie o aucie z 4X4

Nieprawda, strona 192 instrukcji obsługi "Holowanie samochodu na napędem na cztery koła".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Kolego....

na płocie "d*pa" było napisane, będziesz to rżnął?????

nie przytaczaj pustych frazesów z instrukcji obsługi, teoria swoje a praktyka swoje

w aucie z 4X4 nie ma zadnych przeciwwskazań odnosnie holowania

auto ma byc na luzie i po problemie, powiem Ci nawet ze przy holowaniu auta gdy np tył jest na lawecie a przód na jezdni i przy zaciągnietym hamulcu reczym auto tez bez problemu bedzie holowane

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Nie rozumiem tylko po co tak ostro :)

Kolega zrobi jak chce. Ja w razie problemów zastosuję się do tego co napisano w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co za bzdury wypisuja w instrukcjach obsługi

od tego jelita mi sie przewracaja w bebechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: a więc wychodzi na to, że można. Niedawno co kupiłem maszynkę i wole zapytać, bo w tym temacie nie jestem zbyt dobry. Podwórkowi mechanicy pierdzielili mi, że nie wolo bo jeśli silnik nie jest na chodzie, to tylny napęd nie ma odpowiedniego smarowania czy coś takiego. A mi urwał sie dzisiaj pasek wieloklinowy czy jakoś tak i musze go dostarczyć do mechanola jakiegoś. Dzięki za info! :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tylnym napedzie smarowanie jest takie jak w kazdym innym mechanizmie róznicowym

co to za mechanicy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% nic a nic

nie musisz sie niczego obawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można holować bez problemu na lince lub sztywnym holu.

Jednak w przypadku jeśli holowanie jest na wózku, gdzie jedna z osi jest podniesiona, nie wolno przekraczać 50 km/h i dystans holowania nie powinien przekroczyć 50 km.

To są względy bezpieczeństwa na drodze. Tu nie chodzi o to że auto się rozsypie tylko o to żeby nie stwarzać zagrożenia dla innych (nie masz wspomagania na holu i im wolniej tym lepiej) dlatego tam napisali. Oni zawsze przesadzają.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 11:29_________________________________________________A co napisali w instrukcji jak masz napęd na przód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...