Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hak pomoc w wyborze


ADMOPO

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Prosiłbym o poradę w wyborze haka do mojej a4ki. Chciałbym zakupić elektrycznie składnay hak(najleiej używkę z allegro) do tego moduł i wiązkę. Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć mi który hak będzie pasował na 100%, ponieważ wszystkie dostępne różnią się ostatnią literą, a nie chciałbym kupić błędnie. Czy model 8W0092157A będzie pasował bez problemu? 

Jezeli chodzi o moduł to też jest parę oznaczeń róźniących się ostatnią literą. Czy moduł 8W0800491C będzie ok?

Jeżeli chodzi moj samochod to: Audi a4 207 avant quattro o numerze VIN WAUZZZF46JA058117

 

Za każda pomoc z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8W0800491C to też jest nr. haka. Moduły mają nr. części np. 4M0 907 383 D

 

Hak 8W0092157A będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informację odnosnie haka. 
 

moj bląd z modułem, czy modulł 4M0907383G bedzie odpowiedni?Wszystkie moduly roznia sie tylko ostatnią literą, i jestem lekko zagubiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z   indeksem D były montowane do 12.06.2017

Od 12.06.2017 indeks zmienił się na F.

G pewnie później zastąpił F ale nie na 100 % 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś z kolegów instrukcję albo materiały dotyczące samodzielnego montażu haka? Zbieram takie informacje. Interesuje mnie zakres w jakim trzeba rozkręcić wnętrze by ogarnąć instalację. Ogólną listę części chyba mam. Czy zna ktoś w przybliżeniu koszt samego kodowania? I najważniejsze czy wszystkie b9 z ori hakiem miały podwójny wentylator? Taki jak na foto, bez względu na silnik i rodzaj napędu? Chciałbym przy montaży zbliżyć się jak najbardziej do fabryki?

09D81EBD-15E8-4E5C-A566-D539000BA91D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy haku zawsze jest podwójny wentylator. Nakład pracy zależny jest od tego, czy masz fabrycznie przygotowanie pod hak. Jeżeli masz, to masz już podwójną ramkę na wentylator i z przodu dokładasz tylko sam wentylator. Z tyłu masz wtedy też przy puszce bezpieczników i module komfortu przygotowane pod hak gdzie się wpinasz i nie ma wtedy konieczności ciągnięcia instalacji do MCE siedzącego z przodu. Jeżeli nie masz przygotowania na hak, to wtedy wymiana ramki z wentylatorami i ciągnięcie wiązki z tyłu do przodu. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...