Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 T AVJ - błąd 16804

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Parę dni temu na desce pojawił się check silnika, podłączyłem vaga i znalazłem 2 błędy 16804 i 17700. Z tego co wyszukałem w necie błąd 16804 dotyczy sąd lambda i katalizatora.

Zgodnie ze wskazówkami kolegów z innych tematów postanowiłem przeprowadzić test sądy

- grupa 34- niestety w czwartym polu ciągle mam test off i nie mogę tego uruchomić w żaden sposób

- grupa 36 drugie pole widnieje B1-S2 ok

- grupa 37 czwarte pole tak jak w grupie 34 test off

- grupa 46 czwarte pole test off

Niewiem może coś źle robię. Skasowalem błąd i zrobiłem 20 km na razie cisza ale pewnie znając życie niedługo się pojawi a więc podpowiedzcie od czego zacząć szukanie usterki. Dodam że auto jeździ na LPG nic się nie dzieje no może to że przy ruszaniu z pierwszego biegu leciutko poszarpuje na LPG od jakiegoś miesiąca.

20220917_165717.jpg

Opublikowano

Do wymiany termostat. Błąd kata może być przez lpg albo po prostu się kończy. 

Zrob logi 2+33, 115+118, 2+20 na pb i na lpg 2+33

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, przem8 napisał:

Do wymiany termostat. Błąd kata może być przez lpg albo po prostu się kończy. 

Zrob logi 2+33, 115+118, 2+20 na pb i na lpg 2+33

Dziękuję!

Jutro zrobię logi, a co do termostatu to nie ma żadnych objawów ze jest uszkodzony-temp na blacie jest zawsze na 90 stopni

Opublikowano

Ale grzałka jest uszkodzona i sypie błędem.

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem. Czyli termostat wymienię na ori. A jutro zrobię logi. Ogólnie autem na codzień jeździ żona i dziś powiedziała że auto pomimo jazdy na LPG zaczęło dużo spalać Pb 

Opublikowano

Ori termostat? Chyba z 800 zl także powodzenia :P

Dużo to ile? Masz ustawiony dotrysk pb? 

Opublikowano
  • Autor

Dotrysk hmmm nie mam pojęcia. 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, przem8 napisał:

Ori termostat? Chyba z 800 zl także powodzenia :P

Dużo to ile? Masz ustawiony dotrysk pb? 

To pewnie ori nie kupie?

Opublikowano

Moze masz wysoką temp przelaczania ustawioną i teraz jak jest chłodniej to wiecej pali pb zanim się przełączy. 

Opublikowano
  • Autor

Niewiem wcześniej tyle nie palił nawet w zimę ale wszystko możliwe może coś się pokrzaczylo. Jutro xrobie logi to może coś się rozjasni

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.09.2022 o 12:19, przem8 napisał:

Do wymiany termostat. Błąd kata może być przez lpg albo po prostu się kończy. 

Zrob logi 2+33, 115+118, 2+20 na pb i na lpg 2+33

Logi dynamiczne oczywiście???

Dziś żona zrobiła 10km i na fisie pokazuje paliwa mniej  o 100km wiem że nie jest to miarodajne ale wskazówka tez opadla

Opublikowano
1 godzinę temu, maniek1983 napisał:

Logi dynamiczne oczywiście???

Tak. 

Opublikowano
  • Autor

przem8 - zrobiłem logi - moje pierwsze:decayed: jeśli cos skopałem powtórzę.

http://vaglogi.pl/log-115_118_NnBwt0.html PB
http://vaglogi.pl/log-002_033_6yOJiS1.html LPG
http://vaglogi.pl/log-002_033_On06Jc.html PB

http://vaglogi.pl/log-002_020_C7s3tb.html PB

 

przed logami sprawdziłem błędy i odkąd skasowałem błąd 16804 pojawił się nowy błąd 17511

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A czemu nie do 6tys obr. te logi? Trochę ubogo jest. Błedy kasujesz przed logami nawet jak ich nie ma.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że do 4 starczy czyli jutro do 6 zrobie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.