Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Fast Synchronization: NO - chyba próbowałem już wszystkiego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Interfejs VAG KKL niebieski. Sterowniki zainstalowałem (mam nadzieję, że poprawnie). Program VAG-COM 311-2 zainstalowany. Od samego początku jak robię test to w 3 linijce mam Fast Synchronization: NO. Poza tym port ok, interfejs ok - w teście. System operacyjny to Vista (z żółtej płytki Recovery - zainstalowana już w sklepie).

Plik startowy ustawiony we właściwościach na:

1. uruchom jako administrator

2. uruchom w zgodności z windows XP

Ustawione również w programie:

- Start Baud 9600

- Blk int 25

- Chart in 0

Bawiłem się też w menedżerze urządzenie Porty Com ze zmniejszaniem prędkości i w tym samym czasie zmniejszałem Start Baud - to akurat nie wiem czy jest to samo (Start Baud w programie VAG-COM i prędkość w portach COM liczba bitów na sekundę).

Ten post to moja ostatnia próba. Interfejs leży juz 2 tygodnie nieużywany. Jeśli mi się teraz nie uda to chyba zmienię system na XP. Chociaż wolałbym uruchomić to na Viście.

Czekam na wskazówki od was.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witajcie.

Interfejs VAG KKL niebieski. Sterowniki zainstalowałem (mam nadzieję, że poprawnie). Program VAG-COM 311-2 zainstalowany. Od samego początku jak robię test to w 3 linijce mam Fast Synchronization: NO. Poza tym port ok, interfejs ok - w teście. System operacyjny to Vista (z żółtej płytki Recovery - zainstalowana już w sklepie).

Plik startowy ustawiony we właściwościach na:

1. uruchom jako administrator

2. uruchom w zgodności z windows XP

Ustawione również w programie:

- Start Baud 9600

- Blk int 25

- Chart in 0

Bawiłem się też w menedżerze urządzenie Porty Com ze zmniejszaniem prędkości i w tym samym czasie zmniejszałem Start Baud - to akurat nie wiem czy jest to samo (Start Baud w programie VAG-COM i prędkość w portach COM liczba bitów na sekundę).

Ten post to moja ostatnia próba. Interfejs leży juz 2 tygodnie nieużywany. Jeśli mi się teraz nie uda to chyba zmienię system na XP. Chociaż wolałbym uruchomić to na Viście.

Czekam na wskazówki od was.

Pozdrawiam

uruchom jako administrator[vista] reszta została napisana :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przecież napisałem powyżej, że we właściwościach pliku, który uruchamia aplikacje jest ustawione:

1. uruchom jako administrator

2. uruchom w zgodności z windows XP

Czyżby nie było dla mnie ratunku pod Vistą ? Zastanawiam się nad dwoma systemami (XP i Vista), ale chyba to dla mnie zbyt skomplikowane. Czytałem trochę i mogą być z tym problemy. Zainstalować samo XP ? Słyszałem, że juz nie będzie wspierany. Tylko aktualizacje bezpieczeństwa. Błędne koło.

Może ktoś wie jak doinstalować XP ? Właściwie to potrzebowałbym tylko do interfejsu.

Vista jest kupiona z laptopem - trochę mi jej szkoda.

Jakieś pomysły jeszcze ? Najgorsze jest to, że wiem, że ludziom pod Vistą śmiga - ból.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.