Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Fast Synchronization: NO - chyba próbowałem już wszystkiego


giant

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Interfejs VAG KKL niebieski. Sterowniki zainstalowałem (mam nadzieję, że poprawnie). Program VAG-COM 311-2 zainstalowany. Od samego początku jak robię test to w 3 linijce mam Fast Synchronization: NO. Poza tym port ok, interfejs ok - w teście. System operacyjny to Vista (z żółtej płytki Recovery - zainstalowana już w sklepie).

Plik startowy ustawiony we właściwościach na:

1. uruchom jako administrator

2. uruchom w zgodności z windows XP

Ustawione również w programie:

- Start Baud 9600

- Blk int 25

- Chart in 0

Bawiłem się też w menedżerze urządzenie Porty Com ze zmniejszaniem prędkości i w tym samym czasie zmniejszałem Start Baud - to akurat nie wiem czy jest to samo (Start Baud w programie VAG-COM i prędkość w portach COM liczba bitów na sekundę).

Ten post to moja ostatnia próba. Interfejs leży juz 2 tygodnie nieużywany. Jeśli mi się teraz nie uda to chyba zmienię system na XP. Chociaż wolałbym uruchomić to na Viście.

Czekam na wskazówki od was.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Interfejs VAG KKL niebieski. Sterowniki zainstalowałem (mam nadzieję, że poprawnie). Program VAG-COM 311-2 zainstalowany. Od samego początku jak robię test to w 3 linijce mam Fast Synchronization: NO. Poza tym port ok, interfejs ok - w teście. System operacyjny to Vista (z żółtej płytki Recovery - zainstalowana już w sklepie).

Plik startowy ustawiony we właściwościach na:

1. uruchom jako administrator

2. uruchom w zgodności z windows XP

Ustawione również w programie:

- Start Baud 9600

- Blk int 25

- Chart in 0

Bawiłem się też w menedżerze urządzenie Porty Com ze zmniejszaniem prędkości i w tym samym czasie zmniejszałem Start Baud - to akurat nie wiem czy jest to samo (Start Baud w programie VAG-COM i prędkość w portach COM liczba bitów na sekundę).

Ten post to moja ostatnia próba. Interfejs leży juz 2 tygodnie nieużywany. Jeśli mi się teraz nie uda to chyba zmienię system na XP. Chociaż wolałbym uruchomić to na Viście.

Czekam na wskazówki od was.

Pozdrawiam

uruchom jako administrator[vista] reszta została napisana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem powyżej, że we właściwościach pliku, który uruchamia aplikacje jest ustawione:

1. uruchom jako administrator

2. uruchom w zgodności z windows XP

Czyżby nie było dla mnie ratunku pod Vistą ? Zastanawiam się nad dwoma systemami (XP i Vista), ale chyba to dla mnie zbyt skomplikowane. Czytałem trochę i mogą być z tym problemy. Zainstalować samo XP ? Słyszałem, że juz nie będzie wspierany. Tylko aktualizacje bezpieczeństwa. Błędne koło.

Może ktoś wie jak doinstalować XP ? Właściwie to potrzebowałbym tylko do interfejsu.

Vista jest kupiona z laptopem - trochę mi jej szkoda.

Jakieś pomysły jeszcze ? Najgorsze jest to, że wiem, że ludziom pod Vistą śmiga - ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...