Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamulone auto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , 

Zakupiłem auto 2 lata bez problemów aż zaczął gorzej kręcić , Mechnicy z mojej okolicy wymienili pół samochodu min , turbo , kat , cewki , świece , przepływka , wywalili odstojnik do gazu bo niby filtr lepszy itp... Cuda wianki . 

Od tamtej pory mam wrażenie ,że auto jest zamulone nie ma takiej mocy jaką miało wcześniej. 

 

Być może coś podpowiecie , w ECU błędów brak. 

 

Dynamiczny:
Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_Upd9bpu.html
Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_3Cc8f.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_Xr7DmfK.html

 

Statyczny:
Grupy 001, 003: http://vaglogi.pl/log-001_003_13524Bf.html
Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_5hC5353.html
Grupa 032: http://vaglogi.pl/log-032_26Qg14a.html
Grupy 090, 093: http://vaglogi.pl/log-090_093_zgveFE3.html

Opublikowano

Turbo przeladowuje, a tak to jest ok. Na zmulone nie wygląda. Jak masz lpg to może jesg źle wyregulowane i przez to masz spadek mocy. 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, przem8 napisał(a):

Turbo przeladowuje, a tak to jest ok. Na zmulone nie wygląda. Jak masz lpg to może jesg źle wyregulowane i przez to masz spadek mocy. 

A coś w tym przeładowaniem robić czy zostawić? . 

W 003-020 w Cylindrze 4 mam jakieś korekty tak powinno być? Bo 1 2 i 3 są na zero . 

 

Opublikowano
Teraz, CZARO_B7 napisał(a):

coś w tym przeładowaniem robić czy zostawić?

Coś robić. Masz nieszczelność w podcisnieniach, źle ustawioną sztangę albo taka regeneracja turbiny. 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, przem8 napisał(a):

Coś robić. Masz nieszczelność w podcisnieniach, źle ustawioną sztangę albo taka regeneracja turbiny. 

Źle zregenerowane Turbo raczej bym wykluczył - robiła to jedna z najbardziej polecanych firm z Kielc ale ręki nie dam sobie uciąć. 

Postaram się sprawdzić podciśnienia , dzięki za wskazówkę. 

Opublikowano

Zrób loga 118 z odpiętą wtyczką od n75. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.11.2022 o 21:57, przem8 napisał(a):

Zrób loga 118 z odpiętą wtyczką od n75. 

Jutro postaram się zrobić loga 

Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiązany: 

-Sprawdziłem cały układ dolotowy ( prawdopodobnie rura dolotowa z turbiny była nieco zsunięta ) 

-Wszystkie wężyki przedmuchane kompreseorem 

-Dodatkowo wyjąłem zawór N75 sprawdzając go podając napięcie ( bez problemu zamykał i otwierał , jak to elektrozawór 

-Sprawdziłem również zawór DV wg poradników 

-Sprawdzenie pod ciśnieniem czy sztanga od turbo się wysuwa

-Poprawiłem też wszystkie opaski skręcane i zaciskane włącznie z intercoolerem i całym dolotem i podciśnieniami. 

 

Auto logowałem ponownie 115+118 i turbo już nie przeładowuje , auto odżyło . 

Tak więc jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.