Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie kamerki cofania


BanFinger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem kupiłem wideorejestrator z kamerką cofania wszystko podłączyłem zgodnie z instrukcją i gdy chce podłączyć kamerkę tylną z funkcja kamery cofania pod światło biegu wstecznego to nie ważne czy mam wrzucony bieg wsteczny czy tez nie cały czas włącza się tryb kamery cofania a to powinno dopiero się włączyć gdy wrzucę bieg wsteczny i zapali się światło biegu wstecznego.  Podpowie ktoś jak to mogę podłączyć

Cos takiego kupiłem 

MIKAVI.PL

Mikavi PQ5 posiada wszystko co najważniejsze w kamerze samochodowej: kamera przednia: 2K 2560×1440 HD, sensor Sony Starvis IMX335 (5 Mpix) kamera tylna: Full HD 1920×1080p / 30 fps...

   

Edytowane przez BanFinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Najwidoczniej podpiąłeś się pod niewłaściwy przewód.

Sprawdziłem miernikiem prąd we wtyczce.  Są tam 4 przewody  brązowy, niebiesko-czarny, czerwono-biały, zielono-niebieski na przekręconym zapłonie te 3 kolorowe przewody maja napięcie 9.80V i gdy włączę kierunek lub wsteczny napięcie wzrasta do około 12V a światło biegu wstecznego zlokalizowałem na niebiesko-czrnym przewodzie. Zastanawiam się czy powinno być tam napięcie jeżeli światła nie są włączone. A może dało by rade podpiąć tą kamerkę pod czujnik parkowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...