Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ogrzewaniem co robić?


Bartosz Jablocki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie posiadam Audi a4 b8 2,7 tdi 2011 rok. Od jakiegoś czasu pojawił mi się problem z ogrzewaniem jak temperatura na zewnątrz spada bliżej zera. Auto przestaje mi praktycznie grzać. Od strony kierowcy leci mi letnie powietrze a od strony pasażera praktycznie zimne nawet jak ustawie ogrzewanie na HI. Auto na komputerze nie pokazuje błędów zrobiłem adaptacje nawiewów. Auto dobrze się rozgrzewa i trzyma 90°.macie może pomysły może ktoś miał podobną sytuację? Za każdą pomoc będę wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze walczę z tym auto było u dwóch mechaników i żaden nie wie co jest grane na komputerze nie czyta żadnych błędów. Zrobione adaptacje nawiewów i nic 😠😠. A ty Marian już rozwiązałeś u siebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , u mnie grzeje , właściwie zapomniałem o sprawie . Walczyłem również  z tym problemem ..Samo nie dogrzanie silnika pomogła wymiana tego drugiego termostatu ,tego mniejszego ., natomiast ogrzewanie wnętrza to przepłukałem uklad ,wymienilem płyn i dalej nie grzało.

Pomogła zamiana węży na podszybiu , tam gdzie jest zasilanie i powrót z chłodnicy , oczywiście po pewnym czasie węże znowu założyłem właściwie .Myślę że powstał jakiś korek powietrzny i nie można było odpowietrzyć , zamieniając te węże na pewien czas ten problem rozwiązało.Spróbuj tak zrobić i daj znać czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...