Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek klapy bagażnika


przemek3067

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Pasjonatów ! 

Chciałbym koledzy oraz koleżanki prosić was o namierzenie usterki . Mianowicie dziś otwieram bagażnik w swoim A4B6 Avancie ponieważ 2 tyg temu szyba tylnia pod sklepem  mi strzeliła nie znając przyczyny ? chciałem usunąć pozostałości po szkle ktore zostały pod obiciem klapy ,gdy skończyłem nie mogłem  zamknąć bagażnika ponieważ rygiel w dolnym zamku klapy bagażnika nie zatrzaskuje ,nie reaguje ani przy otwieraniu kluczykiem ani wciskając guzik w klapie ale slysze jak siłownik pracuje , czytałem wcześniej na forum że problem może tkwić w siłowniku od otwierania bagażnika , ale on reaguje , zdemonotwalem  zamek wpuściłem trochę wd40 ale bez skutku rygiel nie zatrzaskuje , Panowie co może być nie tak ? Dodam że komunikat na desce pojawia się że klapa nie domknięta . Zamka nie rozebrałem na częściej pierwsze , nie wiem czy jakieś cięgno nie spadło tam , doradzcie może ktoś z własnego doświadczenia już to przerabiał .

IMG_20221203_145908.jpg

IMG_20221203_151404.jpg

IMG_20221203_145914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem też co mogło być przyczyną pęknięcia tylnej szyby , nawet nie był bagażnik otwierany , czy może tak być że woda się tam zbierała ,przymarzła bo auto stało poza garażem i strzeliło ? Bo wykluczam jakieś uderzenie wcześniejsze lub strzał z wiatrówki ,

IMG_20221119_095454.jpg

IMG_20221119_095456.jpg

IMG_20221119_095500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...