Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?


razk

Rekomendowane odpowiedzi

Felga ładnie będzie wyglądać na B5.Raczej 18" wsadzaj bo 19" kozak tylko nie na nasze drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu nad tym pomyślał. Mogłoby ciekawie to wyglądać Tylko że takie coś to głównie na zloty zakładać.

dlatego tez o tym wspomnialem. widzialem na kilku niemieckich zlotach audiczki na felgach z rantem i z takim "cwiekiem" i wygladalo to calkiem calkiem (do feli bez rantu to pomylka). zaznaczylem ze to pol serio bo na codzien bardziej pasuja dekielki z :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele założone.

Opona 225/40/18, felga 8' z ET35 - zero tarcia itd.

Koło prawie na równo z błotnikiem - ET 33 pewnie by było na równo.

A tutaj jedna szybka fotka po montażu - po weekendzie może wrzucę coś więcej do wątku o Mojej A4.

dabfa9452214de29m.jpg

razk, dzisiaj widziałem na Espacie te fele w ciemnym chromie, tak jak ty chcesz, rozmiar chyba 17', może 18' (nie dojrzałem).

Wyglądały zarąbiście, szczególnie podczas jazdy, więc bierz i nie zastanawiaj się dłużej.

Koleś z allegro też jest OK - obsługa szybka i profesjonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, decyzja podjeta ale musze czekac az do lipca jak zjade do Polski. musze jeszcze wybrac jakis zawias. ma ktos jakis pomysl na to? wazne zeby przod siadl nizej niz tyl i nie wiecej niz -40.

linki mile widziane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny Lowtec (najtaniej-allegro-mam takie -35/-35), Weitec (dobre za rozsądną cenę), i ... cała reszta markowych.

Koniecznie zmień amorki na twardsze i z krótszym skokiem - inaczej będziesz dwa razy rozbierał zawiechę, bo ori amorki szybciutku padają, jeśli nie są nófki sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zmień amorki na twardsze i z krótszym skokiem - inaczej będziesz dwa razy rozbierał zawiechę, bo ori amorki szybciutku padają, jeśli nie są nófki sztuki.

wiem, wyrzucam 1BE i chce wrzucic n owy komplet.

Sprężyny Lowtec (najtaniej-allegro-mam takie -35/-35), Weitec (dobre za rozsądną cenę), i ... cała reszta markowych.

jak pisalem najwazniejsze zeby przod byl nizej np. -40/-30 i jeszcze na dodatek 2.8 quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu nad tym pomyślał. Mogłoby ciekawie to wyglądać Tylko że takie coś to głównie na zloty zakładać.

dlatego tez o tym wspomnialem. widzialem na kilku niemieckich zlotach audiczki na felgach z rantem i z takim "cwiekiem" i wygladalo to calkiem calkiem (do feli bez rantu to pomylka). zaznaczylem ze to pol serio bo na codzien bardziej pasuja dekielki z :audi:

Oj pod warunkiem ze i Sobie tutke zrobisz haha :P

Joke :)

Nie mi sie to nie widzi jakos wyglada beznadziejnie..

Ma ktos moze zdjecia takiego cwieczka zamontowanego ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zmień amorki na twardsze i z krótszym skokiem - inaczej będziesz dwa razy rozbierał zawiechę, bo ori amorki szybciutku padają, jeśli nie są nófki sztuki.

wiem, wyrzucam 1BE i chce wrzucic n owy komplet.

Sprężyny Lowtec (najtaniej-allegro-mam takie -35/-35), Weitec (dobre za rozsądną cenę), i ... cała reszta markowych.

jak pisalem najwazniejsze zeby przod byl nizej np. -40/-30 i jeszcze na dodatek 2.8 quattro

Z Lowteca zestaw do sedana był -35/-30, tylko nie pamiętam, czy akurat było do Q, bo chyba trochę insze tam są sprężynki.

A może gwinta? Lowtec ma.

Ja właśnie nabrałem ochoty, ale to dopiero jak nie będę wiedział co z pieniędzmi zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwarzylem ze na aukcjach sa dwa rodzaje tych felg:

01. przod i tyl 8 x 18 et 35 rant 5cm

02. przód 8 x 18" ET 35 - długość rantu 5 cm

tył 9 x 18" ET 40 - długość rantu 8,5 cm

jak myslicie ktore lepiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwarzylem ze na aukcjach sa dwa rodzaje tych felg:

01. przod i tyl 8 x 18 et 35 rant 5cm

02. przód 8 x 18" ET 35 - długość rantu 5 cm

tył 9 x 18" ET 40 - długość rantu 8,5 cm

jak myslicie ktore lepiej??

Różne opinie krążą na temat różnych szerokości felg w przypadku quattro. Jedni piszą że nie ma to wpływu, inni że może uszkodzić torsena. Dla pewności możesz wziąść wszystkie felgi takie same. Jednak z większym rantem z tyłu będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak felg EVO nie bedzie... w cenie ktora wyszlaby za te fele + opony uzywki trafilem Ori S-Line z A8 2003r. (nie ukrywam ze moj ukochany wzor :evil:) polerowane w bardzo dobrym stanie + oponki Bridgestone 7mm bierznika i co cieszy 19" :kox:

problem zawiasu tez juz z glowy: w domu czeka juz kompletny gwint :good:

nie moge sie juz doczekac powrotu do domu i montarzu tego wszystkiego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie juz doczekac powrotu do domu i montarzu tego wszystkiego :evil

My też, a szczególnie zdjęć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko wszystko bedzie na miejscu fotki trafia do tematu o mojej :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...