Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napraw okablowanie lusterek bocznych


io_Opta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Poszukuję numeru części przewodu łączącego Wkłady lusterek (ktoś ukradł Wkłady Lusterek i przeciął przewód)
Chcę kupić Wkłady lusterek i brakujący przewód i jechać do serwisu. Łatwo było znaleźć Wkłady lusterek 8W0857535 i 8W0857536. Ale nie mogę znaleźć przewodu i złącza.

 

Załączam zdjęcie mojego uszkodzonego lusterka bocznego z brakującym przewodem oraz zdjęcie przewodu znalezione w internecie.

C9370E3F-0DE8-4AAF-84F7-A2436F95C606_1_105_c.jpeg

tg_image_1784915275.jpeg

tg_image_3049007107.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma samych przewodów do wkładów. Są całe wiązki lusterek, które  wpięte są w sterowniki drzwi. Wiązki lusterek są róźne i zależne od wyposażenia tak np. kamery 360°, wkłady fotochromatyczne, side assist itp. 

Pasującą wiązkę dobiorą Ci w ASO po VINie.

 

Alternatywnie zmierz szerokość biegunów, na które wchodzą konektory. Kup izolowane konektory o odpowiedniej szerokości, przedłóż ucięte przewody i zarób na nich dokupione konektory. Kupywanie całej wiązki mija się z celem i jest za drogim przedsięwzięciem.

ALLEGRO.PL

 

 

Musisz zmerzyć szerokość bo nie pamiętam jaką mają. Chyba 4.8mm ale nie na 100%

https://allegro.pl/oferta/konektor-izolowany-zenski-4-8mm-niebieski-10szt-8218815316?bi_s=ads&bi_m=listing:mobile:queryandcategory&bi_c=NTYxMWZjY2UtNWNlOS00MTkwLWJhNTktNTU3NzIwZTliZDgxAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=8c94ca6e-5a27-4fc0-8765-0cf69fbd79fd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...