Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 ASN #3.0#QUATTRO#TIP#BLACK#AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.02.2023 o 19:11, pila24 napisał(a):

Osobiście nie naprawiał bym tego ASNa,po taniości to można wrzucić 2.8 AMX i zgrać z tym automatem który jest. Taki tani 2.8 nawet w ciemno brany będzie lepszy niż najdroższy ASN na allegro,wychuchany i wypicowany. 

Dlatego ogarniam resztę, budę wyposażenie itd i póki idzie jeździć to jezdzi jak się że tak powiem zdupczy to będzie kombinowanie :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.02.2023 o 19:11, pila24 napisał(a):

Osobiście nie naprawiał bym tego ASNa,po taniości to można wrzucić 2.8 AMX i zgrać z tym automatem który jest. Taki tani 2.8 nawet w ciemno brany będzie lepszy niż najdroższy ASN na allegro,wychuchany i wypicowany. 

A powiedz mi też jak z mocą tego silnika, dużo odczuwalny słabszy niż asn?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.02.2023 o 19:31, Langista napisał(a):

Właśnie miałem taką rozkminę, klapa z emblematem 2.4 a temat o 3.0 i już szukałem czy coś mnie nie ominęło :grin:

 Kupiłem w  dobrej kasie w moim mieście z 2.4. Na razie tylko ogarniam do stanu w miarę fajnego do jazdy a co do silnika to temat na razie odsunięty :)

Opublikowano
7 minut temu, CreShu napisał(a):

A powiedz mi też jak z mocą tego silnika, dużo odczuwalny słabszy niż asn?

Teoretycznie 10% słabszy niż ASN,ale jak się może okazać Twój ASN stracił już tyle mocy że może już sam być słabszy niż 2.8... sprawdź ile masz 0-100km.

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, pila24 napisał(a):

Teoretycznie 10% słabszy niż ASN,ale jak się może okazać Twój ASN stracił już tyle mocy że może już sam być słabszy niż 2.8... sprawdź ile masz 0-100km.

Widziałeś może gdzieś temat takiego swapu co jest potrzebne do ogarnięcia itd?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas leci auto jeździ i nie wydaje niepokojących dźwięków ani objawów. Tak więc jeździć obserwować ?

W międzyczasie audi dostała:

*Emblemat 3.0 quattro na tylną klapę 

* Naprawione gruszki koloktora ssącego (auto mega odżyło z dołu) 

*4 nowe opony zimowe 225/45/17 Dębica 

*Kolorowy fis z kodowaniem 

 

Jutro do lakiernika jadą listwy drzwiowe s line oraz lotka na tylną klapę ??

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

IMG_20230217_091324.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.